Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

Metodiskā konference “(Iz)aicinājums”

14.06.2024 11:07

12. jūnijā Ogres 1. vidusskolā norisinājās metodiskā konference “(Iz)aicinājums”. Konferencē dalījās pieredzē kolēģi no Jaunciema, Dobeles, Babītes un Vecumniekiem.

No Babītes vidusskolas pieredzē dalījās Dace Lapiņa ar izstrādāto materiālu “Vārdšķiru varavīksne”, savukārt Krista Kristiāna Kristapsone stāstīja, kā strādāt ar talantīgajiem skolēniem. 

Konferencē tika iepazītas arī mākslīgā intelekta iespējas un riski, uzklausīti kolēģu pieredzes stāsti un idejas lasītprasmes, pētniecības un matemātisko prasmju stiprināšanai un iekļaujošas izglītības risinājumiem, kā arī pilnveidotas zināšanas par skolēnu dažādajām mācīšanās vajadzībām. 

Konferences noslēgumā bija iespēja dzirdēt starptautisku pieredzes stāstu, kā Čehijas skolās tiek veidota pozitīva sociāli emocionālā vide skolēnu personības attīstīšanai un cik būtiska ir skolotāja paša sociāli emocionālā kompetence.

Pēdējais atjaunošanas datums: 14.06.2024 11:07
atpakaļ