Svētdiena, 2024. gada 14 . jūlijs

Vārds diena: Anvars, Oskars, Ritvars

Mobinga novēršanas kampaņa “Apturēsim mobingu skolās”

30.10.2023 16:42

Procter & Gamble zīmola Head&Shoulders sadarbībā ar sociālo uzņēmumu Esi/ centra oktobrī veidotās @PlecuPiePleca kampaņas mobinga novēršanai „Apturēsim mobingu skolās!” ietvaros

Babītes vidusskola ir ieguvusi Esi/ Emocionālā, sociālā intelekta centra izglītojošo grāmatu komplektu:
• “esi/ iedvesma” veidota, balstoties 18 sarunās ar iedvesmojošiem Latvijā pazīstamiem cilvēkiem – mūzikā, psiholoģijā, zinātnē, radošajās jomās, sportā u.c. Tās ir sarunas par dzīvi, prasmēm, talantiem, karjeru, vērtībām, vīziju, misiju. Izceltie citāti ir autoru domu graudi.
• “esi/ emocionāli, sociāli inteliģents” 85 metodes, ekspertu iezīmētas aktualitātes, atziņas un citāti, kas caurvij piecas emocionālā intelekta prasmes
• “esi/ EMOCIJU spēles” Nav LABU vai SLIKTU emociju – tās palīdz izprast sevi un citus!
• “esi/ SPĒLES maziem un lieliem” spēles, metodes, idejas emocionālās un sociālās inteliģences attīstīšanai, kuras pielietojamas un piemērotas dažādiem emociju, izjūtu, vajadzību mirkļiem.
• “esi/ PAŠREGULĀCIJA” – iepazīstu un vadu sevi 60 metodes – spēles, kuras spēlējot ģimenē, klasē, grupā, nometnē bērniem, jauniešiem un arī pieaugušajiem tiek uzlabota impulsu kontrole, regulācija un virzīšana, bez kā nebūtu iespējama neviena apzināta, mērķtiecīga darbība.
Vairāk par grāmatām var uzzināt https://www.esicentrs.lv/

Grāmatās ietvertās metodes un spēles ir rīks ar kuru palīdzību skolā varam veidot drošu vidi bez mobinga. Izmantojot grāmatās aprakstītās metodes vai spēlējot spēles klases stundās/starpbrīžos, lasot sarunas ar Latvijā pazīstamiem cilvēkiem, skolēni varēt sadraudzēties, gūt atbalstu, veidotu pozitīvu pieredzi un augt, brīvā no mobinga un vardarbības skolā/klasē.

Ar grāmatām var iepazīties 317.a kabinetā. Laipni aicināti tās izmantot audzināšanas stundās un brīvbrīžos!

Bilžu karuselī 3.a klases skolēni spēlē spēli iedvesmojoties no “esi/ SPĒLES maziem un lieliem”

Pēdējais atjaunošanas datums: 30.10.2023 16:42
atpakaļ