Pirmdiena, 2022. gada 17 . janvāris

Vārds diena: Dravis, Tenis

  • -A
  • A
  • +A

MOT Latvija

Babītes vidusskola uzsāk MOT programmu “STIPRA JAUNATNE 12-16”

Drosme dzīvot. Drosme rūpēties. Drosme pateikt – Nē. 

Tās ir galvenās vērtības pusaudžu motivācijas programmā MOT, kuras pirmsākumi  meklējami Norvēģijā, kur šo kustību aizsāka olimpisko medaļu ieguvēji.  MOT programma palīdz: 

  • samazināt vardarbību jauniešu vidū, 
  • pakļaušanos dažādām atkarībām 
  • samazināt to jauniešu skaitu, kas ir un jūtas vientuļi.

Latvijā MOT ir jau 6 gadus un tiek piedāvātas 5 dažādas motivācijas programmas bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem.  MOT programmas ietvaros jauniešiem netiek sniegtas vienkāršas teorētiskas nodarbības par drosmi un vērtībām. Nodarbību laikā notiks dažādas aktivitātes, kas palīdzēs jauniešiem noteikt savas prioritātes, paskatīties apkārt un nodrošināt pašiem sev drošu un patīkamu vidi. 

Sīkāk par MOT – https://mot.lv/

DROSME DZĪVOT. DROSME RŪPĒTIES. DROSME PATEIKT – NĒ!

16. un 17.augustā trīs patiesi, mūsdienīgi un radoši Babītes vidusskolas pārstāvji, Laura Patmalniece, Mārtiņš Straume un Dagnija Roga, devās uz MOT apmācībām, lai rudenī vērtu vaļā skolu durvis un 7. klases jauniešu sirdis un būtu kopā turpmākos trīs gadus. Divu dienu apmācībās topošajiem treneriem bija iespēja izjust MOT programmas elementus uz sevis, tādējādi padziļināti izprotot MOT vērtības, misiju un filozofiju. Visi trīs skolas pārstāvji ir izgājuši apmācības un ir tiesīgi sevi saukt par MOT treneriem, ienesot MOT vērtības skolā un 7.klasēs.

 

 

 

PIRMĀS MOT NODARBĪBAS

Pēdējais atjaunošanas datums: 10.01.2022 09:54
atpakaļ