Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

Neriņas upes kvalitātes izpēte

24.10.2019 09:13

Babītes vidusskola otro mācību gadu piedalās Baltijas jūras projektā.

16. oktobrī 6. a klases izglītojamo grupa, sākumskolas ekopadomes pārstāvji un dabaszinību pedagogs Zina Jonušaite iesaistījās Neriņas upes izpētes pasākumā, kuru vadīja Magda Jentgena – Baltijas jūras un saldūdens programmas vadītāja (Pasaules Dabas fonds), Elīna Pekšāne – izglītības eksperte (Pasaules Dabas fonds),  Marta Dieviņa – pētniece, Matīss Žagars – vadošais pētnieks, Madara Medne-Peipere – pētniece.

Pasākuma mērķis bija noskaidrot Neriņas upes kvalitāti.
Neriņas upē izglītojamie atrada augus un dzīvniekus, noskaidroja to nosaukumus, izmērīja upes ātrumu, noteica apēnojumu.

Pēdējais atjaunošanas datums: 24.10.2019 09:13
atpakaļ