Otrdiena, 2024. gada 16 . jūlijs

Vārds diena: Estere, Hermīne

NOSLĒDZIES GRĀMATU LASĪŠANAS MARATONS.

04.03.2022 12:58

Grāmatu lasīšana ir maratons visa mūža garumā un viens no vērtīgākajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem, kā rezultātā uzlabojas gan kognitīvās spējas, gan pašsajūta.

No 2001. gada Latvijā veiksmīgi darbojas Lasīšanas veicināšanas programma “BĒRNU, JAUNIEŠU UN VECĀKU ŽŪRIJA”. Tā ir LR Kultūras ministrijas un Latvijas Nacionālās bibliotēkas finansēta Bērnu literatūras centra iniciatīva, ko raksturo visplašākais aptvērums.

Atzinīgi jānovērtē, ka Babītes vidusskolas izglītojamie katru gadu izmanto iespēju nokļūt aizvadītā gada populārāko grāmatu pasaulē un ar degsmi aicina tajā piedalīties arī vecākus, kļūstot par ekspertiem un sajūtot sevi kā žūrijas locekli.

Šī gada maratons ir noslēdzies un rezultējies ar lieliskiem lasīšanas panākumiem, tāpēc visi žūrijas dalībnieki aicināti skolas bibliotēkā otrdien, 8.martā plkst. 13:00 uz svinīgo apbalvošanu.

LAI GRĀMATAS MŪS STIPRINA, IEDVESMO UN LĪDZSVARO!

Pēdējais atjaunošanas datums: 04.03.2022 12:58
atpakaļ