Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

Noslēgums Babītes vidusskolas un Gētes institūta otrajam sadarbības gadam

21.05.2021 15:54

Mācību gadam tuvojoties noslēgumam, tiek noslēgts arī Babītes vidusskolas otrais sadarbības gads ar Gētes institūtu. 

19.maijā notika tiešsaistes noslēguma seminārs, kur piedalījās pārstāvji no dažādām skolām ar saviem pieredzes stāstiem un labas prakses piemēriem. Mūsu skolā CLIL projekts ” Bioloģija vācu valodā” tika īstenots vācu valodas stundās februārī svešvalodu mēneša ietvaros. Vislabākās zināšanas un prasmi strādāt ar piedāvātajiem materiāliem uzrādīja 8.b klases izglītojamā Vita Glamazda! Mūsu skolas izvēlētā pieeja darbam un  realizētais projekts guva citu skolu kolēģu un Gētes institūta pārstāvju augstu atzinību un tika raksturots, kā ļoti darbietilpīgs, rezultatīvs un izcili plānots darbs!

Pēdējais atjaunošanas datums: 21.05.2021 15:54
atpakaļ