Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Novada skolēni – redzami!

09.12.2014 12:44

Atstarojosa-veste-dzeltena-oranza

Rūpējoties par savu gados jaunāko pasažieru drošību, SIA “Sabiedriskais autobuss” īsteno akciju, dāvinot bērniem atstarojošās vestes.

SIA „Sabiedriskais autobuss”, SIA „B-Tour” un „Pilnsabiedrība Rīgas mikroautobusu satiksme” ir SIA „B-Bus” grupas meitas uzņēmumi. Katram no šiem uzņēmumiem ir savs darbības profils, taču tie savstarpēji sadarbojas, atbalsta viens otru un dara visu, lai sasniegtu mērķi – nodrošināt maksimālu komfortu saviem klientiem.

Rūpējoties par to Babītes novada skolēnu drošību, kurus uz skolu ved SIA „B-Tour” autobuss, 11.decembrī tiks izdalītas 50 atstarojošās vestes, padarot jaunākos satiksmes dalībniekus tumsā redzamus.

Tā kā liela daļa „B-Tour” pasažieru ir skolēni, uzņēmums vērš sabiedrības uzmanību uz skolas vecuma bērnu drošību uz ceļiem, īpaši gada tumšākajā laikā, akcijā dāvājot bērniem atstarojošās vestes.

„Vestu lietošana ne tikai padara redzamu tās īpašnieku uz ielas, bet arī ļauj autobusa šoferim jau no tālienes pamanīt pasažieri, turklāt – arī bērna vecākiem ir drošības sajūta, ka viņu atvase tumsā ir pasargāta. Aicinām arī citus Babītes novada uzņēmējus palīdzēt radīt drošāku vidi mūsu bērniem, iepriecinot ar labiem darbiem,” aicina SIA „Sabiedriskais Autobuss” valdes loceklis Vitālijs Komars.

Lelde Drozdova-Auzāne, sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējais atjaunošanas datums: 27.01.2015 13:38
atpakaļ