Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

Olimpiāde “Uzdrīkstos, domāju, radu!”

22.09.2020 08:41

Latvijas Universitātes (LU) Starpnozaru izglītības inovāciju centrs (SIIC) 15.09.2020. veiksmīgi organizēja atklāto olimpiādi – “Uzdrīkstos, domāju, radu!” 1. kārtu, kurā komandas dalībnieki individuāli pildīja tiešsaistē sagatavotos uzdevumus testa veidā.

No Babītes vidusskolas piedalījās 3 komandas: Babītes prātnieki (seši 5.a, 5.b., 5.c, 5.d kl. pārstāvji), Babītes gudrinieces (seši 6.a un 6.d kl. pārstāvji) un Babītes asie prāti (seši 6.c un 6.e kl. pārstāvji).

Tā kā katrs lieliski cīnījās individuāli, kopvērtējumā visas trīs komandas iekļuvušas 2. kārtā.
Komandām līdz 28. septembrim jāiesūta video par tēmu “Sviras darbības principi”. Lai komandām veicas!

Izglītojamos olimpiādei pamudināja, sagatavoja un pieteica pedagogi: Inese Rīna ( informātika), Zina Jonušaite ( dabaszinības), Evija Kupča ( matemātika). Pedagogi pāgājušajā mācību gadā un arī šogad vada interešu izglītības pulciņu “Prātnieku laboratorija” 4., 5.klašu izglītojamajiem.

Pēdējais atjaunošanas datums: 22.09.2020 08:41
atpakaļ