Pirmdiena, 2021. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

  • -A
  • A
  • +A

Panākumu Universitāte, 2.nodarbība

13.10.2020 14:23

12. oktobrī tika aizvadīta šī mācību gada Panākumu Universitātes 2. nodarbība. Ar jauniešiem tikās un ar saviem pieredzes stāstiem dalījās viens no labākajiem Latvijas bundziniekiem,  multi instrumentālists, mūzikas izpildītājs un producents Rick Feds, latviešu kinorežisors, kulta filmas “Dvēseļu Putenis” režisors Dzintars Dreibergs, komandas veidošanas praktiķis, kvalificēts personāla speciālists, izaugsmes treneris Aldis Zauls, kā arī uzņēmējs, pavārs, viesmīlis, pasaules labākā bārmeņa titula ieguvējs, “Gardā Siļķe Kažokā” ražotājs, SIA Mixture pārstāvis Andris Reizenbergs. 

Pēdējais atjaunošanas datums: 13.10.2020 14:23
atpakaļ