Svētdiena, 2020. gada 20 . septembris

Vārds diena: Muntis, Verners

  • -A
  • A
  • +A

Panākumu Universitāte – Personības ideāli un vērtības

27.09.2019 06:41

Ceturtdien, 26. septembrī, biznesa augstskolā “Turība” aizritēja 2019. /2020. mācību gada pirmais “Panākumu Universitātes” seminārs, kur galvenokārt lektori stāstīja par personības ideāliem un vērtībām.

Babītes vidusskolas 10. un 11. klašu uz panākumiem vērstie izglītojamie arī piedalījās šajā seminārā. Viņi apmeklēja lekcijas, kuras vadīja “Panākumu Universitātes” dibinātāja Ilze Kalniņa – Dauga, biznesa augstskolas “Turība” attīstības direktore Marta Kivebezrindas.lv un atlants.lv vadītājs un dibinātājs Gatis Sprūds, kā arī mūzikas producents, muzikālo kolektīvu saliedēšanas, radošo procesu virzības un pašizaugsmes treneris Arstarulsmirus Arsujumfus – Tarus

Pēdējais atjaunošanas datums: 27.09.2019 06:42
atpakaļ