Pirmdiena, 2022. gada 17 . janvāris

Vārds diena: Dravis, Tenis

  • -A
  • A
  • +A

Panākumu Universitāte -radošums un intelekts

05.11.2019 09:57

Pirmdien, 4. novembrī, biznesa augstskolā “Turība” aizritēja 2019. /2020. mācību gada trešais “Panākumu Universitātes” seminārs, kur šoreiz pamattēma bija “radošums un intelekts”.

Babītes vidusskolas 10. un 11. klašu izglītojamie arī piedalījās šajā seminārā. Viņi apmeklēja lekcijas, kuras vadīja četras iedvesmojošas personības –  uzņēmumu vadītājs Tomijs Virga, kurš dalījās savā pieredzes stāstā, īpaši uzsverot, ka neatņemamu pieredzi var gūt, dodoties pieredzes apmaiņas braucienos, ģimenes uzņēmuma “Rainsisters”  Zanda izklāstīja jauniešiem, kādi ir biznesa veidošanas pamatuzdevumi, protams, arī iepazīstināja ar savu zīmolu, kā arī mērķiem, uz ko vēl tiecas, “Pure Chocolate” līdzīpašnieks Aivars Žimants pastāstīja par sava biznesa attīstību un aicināja visus nebaidīties darīt, pat ja nav pārliecības, jo ja arī kādreiz kaut kas neizdodas, tad jāapzinās, ka aiz katras neveiksmes seko veiksme un pašā izskaņā 13. Saeimas deputāts Aldis Gobzems iepazīstināja ar to, kāda ir deputāta darba ikdiena, izklāstīja, ko var sagaidīt tie, kuri vēlas turpināt savas dzīves gaitas, izvēloties jurista karjeru, kā arī uzsvēra, ka stipras valsts pamatā ir stipras ģimenes. 

Pēdējais atjaunošanas datums: 05.11.2019 09:57
atpakaļ