Otrdiena, 2020. gada 02 . jūnijs

Vārds diena: Emma, Lība

 • -A
 • A
 • +A

Pārtikas pakas trūcīgās, maznodrošinātās un daudzbērnu ģimenes varēs saņemt 28. un 29. aprīlī

22.04.2020 17:45

Gādājot par Babītes novadā deklarētiem bērniem, kas nāk no trūcīgām, maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm, (saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojuma Nr.103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 4.3.3 apakšpunktu un Babītes novada pašvaldības domes 2020.gada 14.aprīļa ārkārtas sēdē pieņemto lēmumu, protokols Nr.6, 2 §) 28. un 29. aprīlī tiks organizēta pārtikas paku izdale tām ģimenēm, kas pašvaldības atbalstu līdz ārkārtējās situācijas periodam saņēmušas izglītības iestādēs brīvpusdienu veidā, ir tam pieteikušās, līdz 21. aprīlim aizpildot pieteikuma anketu pašvaldības mājas lapā www.babite.lv

Pārtikas pakas tiks sarūpētas 160 ģimenēm, attiecīgi – 419 bērniem, to izdale tiks organizēta vairākos punktos:

 • 28. aprīlī no plkst. 9.00 – 14.00;
 • 29. aprīlī no plkst. 15.00 – 19.00.

Pakas, kas paredzētas bērniem, kuri mācās Babītes vidusskolā vai apgūst pirmsskolas izglītību kādā no pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēm, varēs saņemt attiecīgajā mācību iestādē:

 • Babītes vidusskolā (Jūrmalas ielā 17, Piņķos, Babītes pagastā, iekšpagalma pusē, tālruņi uzziņām: 67914834, 26515510 ) Babītes vidusskolas izglītojamie;
 • Pirmsskolas izglītības iestādē “Saimīte” (Rīgas ielā 7, Piņķos, Babītes pagastā, pie virtuves durvīm, tālrunis uzziņām: 27089006) pirmsskolas izglītības iestādes “Saimīte” audzēkņi;
 • Babītes pirmsskolas izglītības iestādē (Priežu ielā 1, Babītē, Babītes pagastā, tālrunis uzziņām: 20223090) Babītes pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi.

Savukārt pakas, kas sarūpētas Salas sākumskolas izglītojamajiem, tiks izsniegtas Sociālajā dienestā (“Pīlādzīši”, Spuņciemā, Salas pagastā, tālruņi uzziņām 67147161, 25422127).

Bērniem, kas Babītes novada administratīvajā teritorijā deklarēti, bet izglītību iegūst citur, paku izsniegšana tiks organizēta atbilstoši dzīves vietai:

 • Daudzfunkcionālajā sociālo pakalpojumu centrā (Piņķos, Centra ielā 3, Babītes pagastā, tālrunis uzziņām: 66662859) iedzīvotājiem no sekojošiem ciemiem: Lapsas, Dzilnuciems, Brīvkalni, Beberbeķi, Piņķi, Priežciems, Vīkuļi, Klīves, Sēbruciems, Kaģi;
 • Babītes novada daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra filiālē ,,Babīte’’ (Liepu alejā 17, Babītē, Babītes pagastā, tālrunis uzziņām 67914924) iedzīvotājiem no sekojošiem ciemiem: Mežāres, Babīte, Spilve;
 • Sociālajā dienestā (“Pīlādzīši”, Spuņciemā, Salas pagastā, tālruņi uzziņām: 67147161, 25422127) iedzīvotājiem no sekojošiem ciemiem: Spuņciems, Gātciems, Kūdra.

Par paku apjomu Babītes novada pašvaldības domes deputāti lēma 2020. gada 14. aprīļa ārkārtas sēdē, ņemot vērā līdz ārkārtējās situācijas laikam sniegto atbalstu attiecīgajām ģimeņu grupām:

 • 21,30 EUR vērtībā 1. – 4. klašu izglītojamajiem, kas deklarēti novada administratīvajā teritorijā (neatkarīgi no izglītības iestādes, ko apmeklē), nāk no  trūcīgām, maznodrošinātām vai daudzbērnu ģimenēm  (pakas tiks nodrošinātas no valsts budžeta dotāciju un pašvaldības budžeta līdzekļiem. Gadījumā, ja valsts piešķirtie līdzekļi pilnībā netiks izlietoti, tie tiks novirzīti 5. – 9. klases izglītojamo ēdināšanai, kas deklarēti novada teritorijā, nāk no trūcīgām, maznodrošinātām vai daudzbērnu ģimenēm);
 • 58,30 EUR vērtībā  pirmsskolas vecuma bērniem, kas ir deklarēti Babītes novada pašvaldības administratīvajā teritorijā, nāk no  maznodrošinātām vai trūcīgām ģimenēm (pakas tiks nodrošinātas no pašvaldības budžeta);
 • 26,50 EUR vērtībā  pirmsskolas vecuma bērniem, kas ir deklarēti Babītes novada pašvaldības administratīvajā teritorijā un nāk no  daudzbērnu ģimenēm (pakas tiks nodrošinātas no pašvaldības budžeta);
 • 21,30 EUR vērtībā 5. – 12. klases izglītojamajiem, kas ir deklarēti Babītes novada pašvaldības administratīvajā teritorijā, nāk no  maznodrošinātām vai trūcīgām ģimenēm (pakas tiks nodrošinātas no pašvaldības budžeta);
 • 15,00 EUR vērtībā 5. – 12. klases izglītojamajiem, kas ir deklarēti Babītes novada pašvaldības administratīvajā teritorijā, nāk no  daudzbērnu ģimenēm (pakas tiks nodrošinātas no pašvaldības budžeta).

Pārtikas paku vērtība aprēķināta par periodu no 2020. gada 23. marta līdz 14. aprīlim. Par atbalsta pasākumiem laika posmā no 15. aprīļa līdz ārkārtējās situācijas laika beigām dome lems atsevišķi.  Pārtikas paku sagatavošanu nodrošinās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējs SIA “IRG”.

Pakas tiks izsniegtas, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. 

Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar konkrēto pakas izsniegšanas punktu!

Pēdējais atjaunošanas datums: 22.04.2020 18:07
atpakaļ