Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Pedagoģiskā sēde gatavojoties jaunajam mācību gadam

30.08.2016 15:34

Šodien Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centrā norisinājās Babītes vidusskolas pedagoģiskā sēde, kurā jaunajā mācību gadā pedagogus sveica Babītes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Andrejs Ence.
Savā uzrunā A. Ence klātesošajiem stāstīja par īstenotajiem un plānotajiem projektiem novada iedzīvotāju labklājībai, lepojās ar diviem Babītes vidusskolas audzēkņiem, kuri nule kā veiksmīgi absolvējuši Latvijas Starptautisko skolu un saņēmuši stipendiju studijām Ņujorkas universitātes Abū Dabī filiālē. Tāpat A. Ence atzīmēja, ka 42% no visa pašvaldības budžeta tiek investēti novada izglītības sistēmā.
Babītes vidusskolas direktore Ilze Rozenberga informēja klātesošos par aktualitātēm izglītības jomā, iepazīstināja ar jaunajiem pedagogiem, tika izanalizēts 2015./2016.mācību gadā paveiktais un nosprausti jauni mērķi 2016./2017. mācību gadam. Jaunajā mācību gadā skolas gaitas uzsāks 107 pirmklasnieki, kopā būs 39 klašu komplekti, kopā tie ir 870 izglītojamie. Babītes vidusskolā strādās 89 pedagogi, 33 tehniskie darbinieki un 8 atbalsta personāla darbinieki. Savā uzrunā direktore atkārtoti uzsvēra, ka skolas formu izvēle vecākiem ir brīvprātīga.
Divpadsmitās un devīto klašu audzinātāji stāstīja par savu izglītojamo gaitām absolvējot Babītes vidusskolu. Ļoti daudzi divpadsmitās klases absolventi iestājušies dažādās universitātēs un tikuši budžeta grupā. Mūsu pedagogi ar interesi seko savu izglītojamo gaitām arī pēc Babītes vidusskolas absolvēšanas.
Direktores vietniece izglītības jomā Ilga Stašulāne prezentēja izglītojamo sasniegumu vērtējumu salīdzinājumā ar citām skolām. Centralizēto eksāmenu vērtējumā no 400 vidusskolām ieņemam 47. vietu valstī, mazo skolu reitingā esam 19. vietā. Pierīgas skolu reitings – olimpiāžu rezultātos 4. vieta, alternatīvo olimpiāžu rezultātos 2. vieta, centralizēto eksāmenu rezultātos 2. vieta, interešu izglītībā un sportā 2. vieta. Visi eksāmeni ir nokārtoti virs vidējā līmeņa valstī.
Babītes vidusskolā norisinās ne tikai mācību darbs, šeit izglītojamie pavada ļoti daudz sava laika, tāpēc Babītes vidusskolas sociālais pedagogs klātesošajiem rādīja materiālu par sistemātisku pieeju izglītojamo uzvedības problēmu risināšanā, lai sadarbība izglītojamajiem un pedagogiem būtu veiksmīgāka.
Novēlam mūsu pedagogiem veiksmīgu jauno mācību gadu un, lai izglītojamajiem radošs un jaunām atklāsmēm piepildīts mācību process!

DSC_6748  DSC_6752  DSC_6762

Pēdējais atjaunošanas datums: 30.08.2016 17:52
atpakaļ