Svētdiena, 2024. gada 21 . aprīlis

Vārds diena: Anastasija, Marģers

Pedagogu pieredzes apmaiņas seminārs Kuldīgā

31.10.2023 16:34

23.oktobrī Babītes vidusskolas pedagogu kolektīvs devās pieredzes apmaiņas seminārā uz Kuldīgas Centra vidusskolu.

Kuldīgas Centra vidusskola septembrī atgriezās pilnībā pārbūvētās un mūsdienīgi renovētās mācību telpās ar mūsdienīgu aprīkojumu un mēbelēm, dabas zinību eksperimentu centru “Ziemas dārzs” un sensoro istabu.

Babītes vidusskolas pedagogiem bija iespēja doties ekskursijā pa izglītības iestādi. Vēlāk Kuldīgas Centra vidusskolas sākumskolas pedagogs, logopēds, latviešu valodas un ģeogrāfijas pedagogi dalījās pieredzē par lasītprasmes un tekstpratības pilnveidi.

Liels paldies Kuldīgas Centra vidusskolas kolektīvam par viesmīlīgo uzņemšanu!

Pēdējais atjaunošanas datums: 31.10.2023 16:34
atpakaļ