Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

Pēdējais zvans Babītes vidusskolā

20.05.2022 10:50

Kamēr lielākajai daļai izglītojamo tuvojas mācību gada beigas un liecību izsniegšanas laiks, 9. un 12. klašu izglītojamiem tuvojas eksāmenu un izlaiduma laiks.

13. maiju Babītes vidusskolas 9. un 12. klašu izglītojamie pavadīja svētku zīmē. Sākumā izglītojamos sagaidīja pārsteigums no  8. un 11. klašu izglītojamiem, kas tradicionāli sagatavoja sveicienu un laba vēlējumus. Pēcpusdienā topošie pamatskolas un vidusskolas absolventi skolā skandināja savu pēdējo zvanu pirms eksāmiem, kur viņus pavadīja visi skolas izglītojmie tradicionālajā Ziedu ceļā. 

Pēc Ziedu ceļa 9. un 8. klašu izglītojamie pulcējas Aktu zālē uz svinīgo Pēdējā zvana pasākumu, savukārt 12.klašu izglītojamie sāka gatavoties vakarā gaidāmajam Žetonu vakaram, kurā retrospektīvā tika parādīti spilgtākie momenti no 12 skolā pavadītajiem gadiem, kas noslēdzās ar sirsnīgiem sveicieniem pedagogiem un vecākiem.

Vēlam veiksmi un izturību gaidāmajos eksāmenos!

Pēdējais atjaunošanas datums: 20.05.2022 10:50
atpakaļ