Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Pie 7. klašu skolēniem viesojās Atkarību mazināšanas un profilakses centra/biedrības “Atkarībai NĒ” vadītājs Agris Starts

29.04.2024 14:48

19. aprīlī Babītes vidusskolā pie 7. klašu skolēniem viesojās Atkarību mazināšanas un profilakses centra/biedrības “Atkarībai NĒ” vadītājs Agris Starts, kas ikdienā darbojas arī Mārupes novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē kā izglītības darba speciālists. A. Starts vadīja lekciju par alkohola radīto kaitīgo ietekmi un postu, ko nodara alkohola atkarība. A. Starts dalījās ar informāciju gan par to, ko alkohols var nodarīt organismam (piemēram, vielmaiņas traucējumi, ietekme uz smadzeņu darbību un attīstību un hormonālo sistēmu) un slimībām, kuras var veicināt alkohola lietošana, gan par alkohola sastāvu un tā “tukšo” uzturvērtību, gan par sabiedrības veselību alkohola lietošanas kontekstā, kā arī informēja par biežāk izplatītākajiem mītiem, kas saistīti ar alkoholu. Lekcijas beigās skolēni izmatoja iespēju uzdot dažādus jautājumus par dzirdēto tēmu.

Šāda tikšanās  paredzēta arī 9. klasēm 10. maijā un 8. klasēm 17. maijā.

Paldies Agrim par atsaucību un iesaistīšanos pusaudžu atkarību profilakses pasākumu īstenošanā! Uz tikšanos un sadarbību turpmāk!

Pēdējais atjaunošanas datums: 29.04.2024 14:48
atpakaļ