Ceturdiena, 2020. gada 24 . septembris

Vārds diena: Agris, Agrita

  • -A
  • A
  • +A

Interešu izglītības programmas

03.09.2019 20:36
Informācija iegūta no Babītes vidusskolas informācijas sistēmas plkst.16:00:40
Programmas nosaukums Pedagogs Dalībnieku skaits Klašu grupa Laiki
1.klašu koris Ingrīda Martinsone 20 1. - 1. Ceturtdiena, 12:50 - 13:30 203A

Otrdiena, 12:50 - 13:30 203A
2.-4.klašu dziedātāju kopa Ingrīda Martinsone 20 2. - 4. Ceturtdiena, 13:35 - 14:15 203A

Otrdiena, 13:35 - 14:15 203A
5.-9.klašu koris "Virza" Sandra Sestule 30 5. - 9. Ceturtdiena, 14:20 - 15:00 aktu zāle

Pirmdiena, 14:20 - 15:00 aktu zāle
9.-10.klašu vokālais ansamblis Sandra Sestule 6 9. - 10. Ceturtdiena, 15:10 - 15:50 307.kab.

Pirmdiena, 15:10 - 15:50 307.kab.
Aerobika 1 Kristīne Lipina 10 4. - 5. Trešdiena, 14:20 - 15:00 mazā sporta zāle
Aerobika 2 Kristīne Lipina 15 6. - 9. Trešdiena, 15:10 - 15:50 mazā sporta zāle
Akrobātika Kristers Vitjažkovs 10 9. - 9. Piektdiena, 14:20 - 15:00 mazā sporta zāle

Ceturtdiena, 14:20 - 15:00 mazā sporta zāle
Dāvanu pulciņš 1 Jonita Šteinberga 8 4. - 5. Ceturtdiena, 13:35 - 15:00 113.kab.
Dāvanu pulciņš 2 Jonita Šteinberga 8 6. - 7. Trešdiena, 14:20 - 15:45 113.kab.
Drāmas pulciņš 1 Daiga Gobzeme 15 1. - 3. Otrdiena, 12:50 - 14:15 400.kab.

Pirmdiena, 12:50 - 14:15 400.kab.
Drāmas pulciņš 2 Daiga Gobzeme 15 7. - 8. Pirmdiena, 14:20 - 15:45 400.kab.
Drāmas pulciņš 3 Daiga Gobzeme 15 4. - 6. Trešdiena, 13:40 - 15:00 400.kab.

Otrdiena, 14:20 - 15:45 400.kab.
Drāmas pulciņš 4 Daiga Gobzeme 15 9. - 12. Ceturtdiena, 14:20 - 15:45 400.kab.
Ekonomikas un Ekoskolas pulciņš Diāna Eglīte 25 7. - 12. Ceturtdiena, 15:10 - 17:00 314.kab.
Ekoskola sākumskolā Zina Jonušaite 14 2. - 6. Piektdiena, 13:35 - 14:15 403A
Floristika 1 Linda Apkalna 8 2. - 12. Trešdiena, 13:40 - 15:40 9.kab. (Nodarbības notiks tikai 1.semestrī)
Floristika 2 Linda Apkalna 8 2. - 12. Ceturtdiena, 14:00 - 16:00 9.kab. (Nodarbības notiks tikai 1.semestrī)
Izšūšana-Krustdūrienu tehnika Linda Kotāne-Mennika 10 5. - 6. Trešdiena, 13:35 - 15:00 111.kab.
Keramikas studija "Vinda" 1 Iveta Bude 8 1. - 1. Trešdiena, 12:50 - 13:30 009.kab.
Keramikas studija "Vinda" 2 Iveta Bude 8 1. - 1. Piektdiena, 12:50 - 13:30 009.kab.
Keramikas studija "Vinda" 3 Iveta Bude 8 4. - 5. Trešdiena, 13:35 - 15:00 009.kab.
Keramikas studija "Vinda" 4 Iveta Bude 8 6. - 9. Piektdiena, 13:35 - 15:00 009.kab.
Kokapstrāde 1 Gatis Gailītis 8 4. - 6. Trešdiena, 13:45 - 15:15 009.kab. (Jaunākā grupa ar pieredzi (tie, kas apmeklēja pulciņu pagājušā mācību gadā))
Kokapstrāde 2 Gatis Gailītis 8 7. - 12. Trešdiena, 15:15 - 16:45 009.kab.
Kokapstrāde 3 Gatis Gailītis 8 4. - 6. Piektdiena, 13:00 - 14:30 009.kab. (Jaunākā grupa bez pieredzes (jauni dalībnieki))
Kokapstrāde 4 Gatis Gailītis 8 4. - 6. Piektdiena, 14:30 - 16:00 009.kab. (Jaunākā grupa ar pieredzi (tie, kas apmeklēja pulciņu pagājušā mācību gadā))
Lietišķā keramika 1 Solvita Eglīte 8 4. - 5. Pirmdiena, 13:40 - 15:00 009.kab. (Dalībnieki ar priekšzināšanām)
Lietišķā keramika 2 Solvita Eglīte 8 1. - 1. Otrdiena, 12:50 - 13:30 009.kab.
Lietišķā keramika 3 Solvita Eglīte 8 2. - 2. Otrdiena, 13:40 - 15:00 009.kab.
Lietišķā keramika 4 Solvita Eglīte 8 1. - 1. Ceturtdiena, 12:50 - 13:30 009.kab.
Lietišķā keramika 5 Solvita Eglīte 8 3. - 3. Ceturtdiena, 13:40 - 15:00 009.kab.
Mūsdienu deju grupa STEP 1 Rūta Pintele 20 1. - 1. Trešdiena, 12:50 - 13:30 klubiņš "Iela" (vieta vēl tiks precizēta)

Pirmdiena, 12:50 - 13:30 klubiņš "Iela" (vieta vēl tiks precizēta)
Mūsdienu deju grupa STEP 2 Rūta Pintele 10 2. - 2. Trešdiena, 13:40 - 14:20 sporta kompleksa tribīņzāle

Pirmdiena, 13:40 - 14:20 sporta kompleksa tribīņzāle
Mūsdienu deju grupa STEP 3 Rūta Pintele 10 3. - 4. Trešdiena, 14:30 - 15:10 sporta kompleksa tribīņzāle

Pirmdiena, 14:30 - 15:10 sporta kompleksa tribīņzāle
Mūsdienu deju grupa STEP 4 Rūta Pintele 10 5. - 9. Trešdiena, 15:20 - 16:50 sporta kompleksa tribīņzāle

Pirmdiena, 15:20 - 16:50 sporta kompleksa tribīņzāle
Orientēšanās pulciņš 1 Ildze Straume 8 2. - 4. Trešdiena, 13:00 - 14:00 2.kab.
Orientēšanās pulciņš 2 Ildze Straume 8 5. - 9. Trešdiena, 14:00 - 15:00 2.kab.
Prātnieku laboratorija Zina Jonušaite 16 4. - 4. Otrdiena, 13:35 - 15:00 403A (Katra pirmā un trešā otrdiena)
Prātnieku laboratorija Zina Jonušaite 4 5. - 5. Ceturtdiena, 14:20 - 16:00 403A ((Katra otrā un ceturtā ceturtdiena, tiek uzņemti 4 jaunie dalībnieki) )
Prātnieku laboratorija "Domāšana" Evija Kupča 16 4. - 4. Pirmdiena, 14:20 - 15:45 221.kab. (Katra otrā nedēļa)
Prātnieku laboratorija "Domāšana" Evija Kupča 4 5. - 5. Pirmdiena, 14:20 - 15:45 221.kab. ((Katra otrā pirmdiena, tiek uzņemti 4 jaunie dalībnieki) )
Prātnieku laboratorija "Robotika" Inese Rīna 16 4. - 4. Pirmdiena, 14:20 - 15:45 408A (Katra otrā nedēļa)
Prātnieku laboratorija "Robotika" Inese Rīna 4 5. - 5. Pirmdiena, 14:20 - 15:45 408A ((Katra otrā nedēļa))
Robotika Inese Rīna 10 2. - 2. Otrdiena, 13:35 - 14:15 408A
Tautisko deju kolektīvs "Bize" 1 Linda Plostniece 20 2. - 2. Ceturtdiena, 13:30 - 14:10 aktu zāle, klubiņš "Iela"

Otrdiena, 13:30 - 14:10 aktu zāle, klubiņš "Iela"
Tautisko deju kolektīvs "Bize" 2 Linda Plostniece 22 2. - 3. Trešdiena, 13:30 - 14:10 aktu zāle, klubiņš "Iela"

Pirmdiena, 13:30 - 14:10 aktu zāle, klubiņš "Iela"
Tautisko deju kolektīvs "Bize" 3 Linda Plostniece 16 4. - 4. Ceturtdiena, 14:10 - 15:00 aktu zāle, klubiņš "Iela"

Otrdiena, 14:10 - 15:00 aktu zāle, klubiņš "Iela"
Tautisko deju kolektīvs "Bize" 4 Linda Plostniece 18 5. - 5. Trešdiena, 14:10 - 15:00 aktu zāle, klubiņš "Iela"

Pirmdiena, 14:10 - 15:00 aktu zāle, klubiņš "Iela"
Tautisko deju kolektīvs "Bize" 5 Linda Plostniece 23 6. - 7. Ceturtdiena, 15:00 - 16:00 aktu zāle, klubiņš "Iela"

Otrdiena, 15:00 - 16:00 aktu zāle, klubiņš "Iela"
Tautisko deju kolektīvs "Bize" 6 Linda Plostniece 16 8. - 9. Trešdiena, 15:00 - 16:30 aktu zāle, klubiņš "Iela"

Pirmdiena, 15:00 - 16:30 aktu zāle, klubiņš "Iela"
Tautisko deju kolektīvs "Bize" 7 Linda Plostniece 13 10. - 12. Ceturtdiena, 16:00 - 18:00 aktu zāle, klubiņš "Iela"

Otrdiena, 16:00 - 18:00 aktu zāle, klubiņš "Iela"
Vieglatlētika Kristīne Lipina 25 4. - 9. Trešdiena, 15:50 - 17:00 mazā sporta zāle

Pirmdiena, 15:50 - 17:00 mazā sporta zāle
Vokālais ansamblis "Pūpoliņi" Ingrīda Martinsone 12 2. - 4. Trešdiena, 13:35 - 14:15 203A

Pirmdiena, 14:20 - 15:00 203A
Volejbols Agnese Caica 20 10. - 12. Otrdiena, 15:00 - 16:20 lielā sporta zāle
Zēnu koris Sandra Sestule 30 2. - 6. Trešdiena, 14:20 - 15:00 aktu zāle (Pedagogi Sandra Sestule un Ingrīda Martinsone)

Pirmdiena, 13:35 - 14:15 aktu zāle (Pedagogi Sandra Sestule un Ingrīda Martinsone)
Zīda un stikla apgleznošana 1 Inga Vectirāne 8 4. - 4. Pirmdiena, 13:40 - 14:20 303 A
Zīda un stikla apgleznošana 2 Inga Vectirāne 8 4. - 4. Pirmdiena, 14:30 - 15:10 303 A
Zīda un stikla apgleznošana 3 Inga Vectirāne 8 4. - 4. Otrdiena, 13:40 - 14:20 303 A
Zīda un stikla apgleznošana 4 Inga Vectirāne 8 4. - 4. Otrdiena, 14:30 - 15:10 303 A
Zīda un stikla apgleznošana 5 Inga Vectirāne 8 4. - 4. Ceturtdiena, 13:40 - 14:20 303 A
Zīda un stikla apgleznošana 6 Inga Vectirāne 8 4. - 4. Ceturtdiena, 14:30 - 15:10 303 A
Pēdējais atjaunošanas datums: 27.11.2019 15:48
atpakaļ