Pirmdiena, 2024. gada 26 . februāris

Vārds diena: Aurēlija, Evelīna, Mētra

Pieteikšanās konkursam “Zaļais, kur esi!?”

14.02.2023 12:06

Lielā Talka, kas šogad notiks jau 16. reizi, savās aktivitātēs pavasaros un rudeņos ir pulcinājusi ļoti lielu skaitu iedzīvotāju visā Latvijā.

Šogad Lielā Talka notiks 22. aprīlī, kad visā pasaulē tiks atzīmēta Zemes diena. Lielās Talkas ietvaros, tiek uzsākts konkurss “Zaļais, kur esi!?”, kurā tiks meklēti īsteni zaļi domājoši jaunieši.

Konkursa noteikumi:

Konkursā var piedalīties jebkura vecuma dalībnieks/dalībnieki – individuāli vai kolektīvi. Dalībniekiem nav nekādu vecuma vai cita veida ierobežojumi; Dalībniekam/dalībniekiem vai kolektīvam ir jābūt pieejamam, aktīvam sociālo tīklu kontam. (FB, Instagram, Tik-Tok)

Konkursa sākums: 15. februāris

Beigas: 31. maijs

Balva: 300 EUR dāvanu karte vai naudas pārskaitījums, ja konkursā piedalās kolektīvs kā juridiska persona;

● Konkursam ir jāuztaisa līdz 1 min. garu video klipu – sižetu, kurā radoši un iedvesmojoši tiktu atspoguļotas videi draudzīga un atbildīga cilvēka principi vai aktivitātes, domas, aicinājumi, paraugdemonstrējumi, rīcība vai kas cits, kas varētu iedvesmot klipa skatītājus būt zaļam;

● Klipam ir jāpievieno 2 tēmturi – #zalaiskuresi un #lielatalka. Tiem ir jābūt pievienotiem pašā videoklipā un pavadošajā tekstā, izvietojot klipu savā sociālajā kontā.

● Konkursa dakībniekam ir jāpieseko Lielās Talkas konkrētajam sociālajam kontam ( FB, Instagram vai TikTok), kurā pretendents izvieto savu video. (Piebilde – video veidošanā var tikt izmantoti MI (Mākslīgā Intelekta) piedāvātās idejas un to risinājumi)

Uzvarētājs tiks noteikts pēc diviem kritērijiem

pirmais: žūrijas vērtējums, kurā izvērtēs video sižeta atbilstību tēmai,

otrs kritērijs – pēc visvairāk savākto atzinības zīmju ( sirsniņa, īkšķītis uc) konkrētakā kontā.

Ja video tiks izvietots vairākos vienas personas kontos, tad tas konkursā tiks vērtēts pēc lielākas atzinības zīmju piederības attiecīgajam kontam. Viena persona var veidot vairākus klipus – attiecīgi tos atsevišķi ievietojot savos sociālajos kontos ar atbilstošajiem tēmturiem.

Uzvarētāja paziņošana un apbalvošana notiks rudens – Pasaules talkas (WorldCleanUpDay) – ietvaros 16. septembrī kādā no tās publiskajiem mediju pasākumiem. Labākos un atbilstošākos videoklipus Lielā Talka pārpubliskos savos soc. kontos un mājas lapā www.talkas.lv , kā arī to autori tiks pieminēti preses relīzē.

Ja ir radušies jautājumi vai neskaidrības, rakstīt var uz e-pastu talkas@talkas.lv ar norādi: – KONKURSAM Zaļais, kur esi!

Pēdējais atjaunošanas datums: 14.02.2023 12:06
atpakaļ