Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

POPiela – Latvijā

02.12.2014 23:02

zur

28.novembrī notika 5.-12. klašu konkurss “POPiela – Latvijā”, kurā tika atdarināti tikai latviešu mūziķu veidotie koncertieraksti un videoklipi. POPielai tika pieteikti 16 priekšnesumi, katra klase bija ieguldījusi lielu darbu, lai tieši viņu priekšnesums būtu labākais.
Sagatavotos priekšnesumus vērtēja Latvijā pazīstamie raidījumu vadītāji, TV3 šova “Es mīlu tevi, Latvija!” komandu kapteiņi un pretinieki – Jana Duļevska un Valters Krauze. Žūrija pēc katras uzstāšanās to komentēja, norādot gan plusus, gan mīnusus, un novērtēja 6-10 ballu skalā.
Klašu izvēlētās dziesmas bija atšķirīgas gan pēc stila, gan pēc laika perioda, kurā tās bijušas topu virsotnēs. Žūrija par saviem favorītiem nosauca 5.a klasi (audzinātāja Ruta Bancāne), kuri atveidoja grupas “Remix” dziesmas “Skolas regejs” videoklipu. Valters Krauze klasei ieteica nofilmēt savu priekšnesumu vēlreiz un nosūtīt to grupai “Remix” ar oficiālās mājas lapas starpniecību, jo iestudējums un “Uldis Marhilēvičs” bija ļoti tuvi oriģinālam.
5.a klase, žūrijas favorīti, ieguva 1. vietu. Otro vietu ieguva 7.ma klase (audzinātāja Iveta Mežgaile), kuri atveidoja Olgas Rajeckas iedziedāto dziesmu “Saule riet”, iestudētās kustības un uzstāšanās bija ļoti precīza. Trešo vietu spraigā cīņā ieguva 6.a klase (audzinātāja Sandra Sestule) ar grupas “Bermudu divstūris” dziesmu popūriju, priekšnesumā pat tika iesaistīts dzīvnieciņš, mazs sunītis Zefīrs.
Nevienam nezinot, skolotāja Diāna Eglīte, direktores vietniece Džineta Tērauda un skolas direktore Ilze Rozenberga bija sagatavojušas pārsteigumu – iestudējušas reiz populārās grupas “Dāmu Pops” dziesmu “Varbūt rīt”. Aplausi nerimās, visi skatītāji stāvēja kājās, skandējot – MALAČI! Tas bija izdevies pārsteigums! Pareizi teica Valters Krauze: “Jūsu skolotāji ir labākais piemērs jums visiem!”
Pasākums noteikti nebūtu izdevies tik labs bez mūsu atbalstītāju dāsnajām balvām – “Gardēžu Namiņš”, veikalu tīkls “Elvi”, maizes ceptuve “Lāči”, “Inbox ledus halle” un “SPILVA”PALDIES, PALDIES, PALDIES par atsaucību, atbalstu un vēlmi atbalstīt!
POPielas atbalstītāju sarūpētās balvas noteikti deva lielāku motivāciju labāk un rūpīgāk gatavoties. Katrai klasei kā pateicību par piedalīšanos “SPILVA” meitas uzņēmums “Kalev” bija skaisti iesaiņojis savu ražojumu lielo saldumu turzu, bet maizes ceptuve “Lāči” kā pārsteiguma balvas sagādājuši savus slavenos cepumus. “Gardēžu Namiņš” otrās un trešās vietas ieguvējiem sarūpēja mutēs kūstošas plātsmaizes, bet “Inbox ledus halle” – masu slidotavas apmeklējumu pirmās vietas ieguvējiem, kuriem veikalu tīkls “Elvi” dāvāja arī lielu saldumu grozu klases vakaram.
Paldies visiem, kuri piedalījās, audzinātājiem, kuri palīdzēja savām klasēm gatavoties! Pateicamies arī mūsu vecākiem par sniegto atbalstu!

Pasākuma organizatores –
Anna Sestule un Stefānija Dubra.

sponsori

Pēdējais atjaunošanas datums: 27.01.2015 13:47
atpakaļ