Otrdiena, 2020. gada 31 . marts

Vārds diena: Atvars, Gvido

  • -A
  • A
  • +A

programmas “Latvijas skolas soma” izrāde “Čomiņi”

15.01.2020 12:29

13. janvārī Babītes vidusskolā viesojās Liepājas Goda teātra aktieri Edgars Ozoliņš un Rolands Beķeris ar izrādi “Čomiņi”.

Izrādes laikā labākie draugi Pāvils un Olivers risina dažādas problēmas par mīlestību, draudzību, vēlēšanos būt patstāvīgiem un izdabāšanu vecākiem.
Rolands Beķeris attēloja vietējo skolas radio balsi Pāvilu, kurš neskatoties uz to, ka ir mācītāja dēls, pārdeva skolā enerģijas dzērienus, taču Olivers, kuru atveidoja Edgars Ozoliņš, ir turīga tēva dēls, kurš bija spiests nomainīt savu uzvārdu no Ābols uz Bakaļars. Par Olivera jauno uzvārdu Pāvils nevarēja beigt smieties. Neskatoties uz grūtībām zēnu draudzību pārvarēja visus strīdus.

Babītes vidusskolas izglītojamie ir pateicīgi par šādu iespēju vērot šo izrādi. Ļoti interesantas bija vietas, kur aktieri cīnījās un apcēla viens otru, kā arī patika tas, ka bija sarunvalodas vārdi. Ieguvām jaunas idejas skolas radio pārraidēm. Uzskatām, ka skolā vajadzētu vairāk tāda veida izrādes, kuras ir interesantas un tajā pašā laikā smieklīgas un pamācošas.

Informāciju sagatavoja 9.a klases izglītojamās Melānija Krista Lubiņa un Elizabete Marta Kaļķe

Pēdējais atjaunošanas datums: 15.01.2020 12:29
atpakaļ