Piektdiena, 2024. gada 01 . marts

Vārds diena: Ilgvars, Ivars

Programmas “Latvijas Skolas soma” pasākumi attālināto mācību laikā

09.06.2021 13:18

Programmas “Latvijas Skolas soma” ietvaros visa mācību gada laikā sadarbībā ar Latvijas kinematogrāfistu savienību projekta “Kino visiem un visur Latvijā” visiem 1.-12. klašu izglītojamajiem tika piedāvāta iespēja noskatīties dažādas latviešu mākslas, dokumentālās un animācijas filmas. 

1.-12. klašu izglītojamajiem mūzikas stundās bija iespēja “apmeklēt” koncertlekcijas, kas veltītas izcilo latviešu komponistu – Raimonda Paula un Imanta Kalniņa nozīmīgajām dzīves jubilejām.  
Digitālo koncertlekciju “Mūsu Maestro. Raimonds Pauls” ir radījuši mūziķi Rūta Dūduma – Ķirse un Jānis Ķirsis. 
Digitālo koncertlekciju “Imants Kalniņš 80” vadīja dziedātāja Ieva Sutugova un kopā ar mūziķi Miku Abaroniņu izpildīja skaistākās Imanta Kalniņa dziesmas. Abās nodarbībās izglītojamie tika iepazīstināti ar šo izcilo komponistu dzīvi un daiļradi. 

Sadarbībā ar “Ziedoņa Klase” 8., 9. klašu izglītojamajiem tika piedāvāta dalība kultūrizglītojošajā nodarbībā “Radošā rakstīšana”, izglītojamo ceļabiedrs nodarbībā bija fonda “Viegli” līdzdibinātāja mūziķe Māra Upmane – Holšteine, kura dalījās ar savu pieredzi, rakstot dziesmu tekstus. 


Savukārt, 5.,6. klašu izglītojamajiem Krišjāņa Barona muzejs piedāvāja muzejpedagoģiskās nodarbības tiešsaistē. 5. klasēm – nodarbība “Kā Barons ticis pie uzvārda?”6.klasēm – nodarbība “Mūsu Tēvzemes aprakstīšana” veda ceļojumā pa Krišjāņa Barona pēdām no Tērbatas līdz Dundagai. 


Kā arī tika izmantoti bezmaksas digitālie kultūras resursi.  

Pēdējais atjaunošanas datums: 10.06.2021 08:34
atpakaļ