Ceturdiena, 2024. gada 20 . jūnijs

Vārds diena: Maira, Rasa, Rasma

Projekta “Jauniešu apziņas celšana par Baltijas jūras un Latvijas iekšzemes ūdeņu bioloģisko daudzveidību” noslēguma konference

06.01.2020 07:41

10. decembrī Rīgā, sporta kompleksā un viesnīcā “Ķeizarmežš” astoņi 6. a klases izglītojamie ( L. Auziņa, B.Krieviņa, A. Krastiņa, D.Osīte, L.Reine, M.Reķe, E. Teice, E. Ķiģelis) un dabaszinību pedagogs Z. Jonušaite piedalījās projekta “Jauniešu apziņas celšana par Baltijas jūras un Latvijas iekšzemes ūdeņu bioloģisko daudzveidību” projekta nr. 1-08/45/2019 noslēguma konferencē, kuru organizēja Pasaules Dabas fonds.
Izglītojamie uzzināja par šodienas aktualitātēm vides sektorā, iesaistījās diskusijā ar Matīsu Žagaru ( Vides Risinājumu institūta vadošais pētnieks) par tēmu  “Tev nerūp bioloģiskā daudzveidība? Pretargumenti no jūrām” un  Martu Dieviņu (Vides Risinājumu institūta pētniece) par tēmu  “Tev nerūp bioloģiskā daudzveidība? Pretargumenti no saldūdeņiem”. Izglītojamie iesaistījās interaktīvā galda spēlē “Ūdenstopija” un “Dabas viktorīnā”. 

Pēdējais atjaunošanas datums: 06.01.2020 07:41
atpakaļ