Svētdiena, 2024. gada 14 . jūlijs

Vārds diena: Anvars, Oskars, Ritvars

Projekts Central Baltic Young Entrepreneurs (CBYE ) Tallinā

26.02.2024 13:16

10. un 11. februārī 3 Skolēnu mācību uzņēmumi – ”Alternatiff Coffee” (Kerija Liāna Boka, Marks Vidruskis), ”Essence Euphoria” (Enija Elīza Briede), ”Medutiņš” (Diāna Sauša, Helēna Jānīte, Nikola Skrastiņa) – un skolotāja Diāna Eglīte piedalījās starptautiskā projekta 

Central Baltic Young Entrepreneurs (CBYE ) aktivitātēs Tallinā.

Projektā darbojas Latvijas, Igaunijas un Somijas komandas.

Pirmajā dienā piedalījāmies konferencē par publisko uzstāšanos ”Pitch, please”, kur bija iespēja iemācīties, kā pareizi reklamēt / prezentēt sava uzņēmuma zīmolu un tā piedāvāto produktu / pakalpojumu. Konferences vadītājs bija “pitch coach” Gleb Maltsev, kuram šajā jomā ir vairāk kā desmit gadu pieredze.

Otrajā dienā visu trīs valstu jaunieši tirdzniecības centrā Rocca al Mare piedalījās SMU tirdziņā un pārdeva savus ražotos produktus.

Pēdējais atjaunošanas datums: 26.02.2024 13:17
atpakaļ