Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

Projekts “Central Baltic Young Entrepreneurs”

31.10.2023 16:21

Projekta Central Baltic Young Entrepreneurs (CBYE) ietvaros no 23.10. līdz 25.10. Tallinā piedalījās 6 skolēni no Babītes vidusskolas.

Mācību gada laikā komandai būs iespēja piedalīties trīs starptautiskos skolēnu mācību uzņēmumu pasākumos un meistarklasēs Igaunijā, Somijā un Latvijā.

Trīs dienu laikā skolēni piedalījās ar uzņēmējdarbību saistītās lekcijās, strādāja radošajās darbnīcās – par sevis izzināšanu, līdera prasmēm, darbinieka lomu uzņēmumā, pienākumu deliģēsanu un sadalīšanu. Komandā ar Igaunijas un Somijas pārstāvjiem izglītojamajiem bija iespēja ēnot Igaunijas uzņēmumu.

Projekta ietvaros 1. mājas darba uzdevums – iepazīstināt savas komandas pārstāvjus ar skolēnu mācību uzņēmuma produktu un veikt tirgus izpēti. Latvijas komandai ir jāveic Igaunijas un Somijas skolēnu mācību uzņēmumu produktu tirgus izpēte Latvijā.

Projekta aktivitātes:

🚌 23.-25. oktobris, 2023 – Kick-off meeting Igaunijā

🚌 februāris, 2024 – dalība starptautiskā SMU gadatirgū Igaunijā

🏠 marts, 2024 – dalība SMU gadatirgū Latvijā, ēnošana uzņēmumos

🚌 aprīlis, 2024 – dalība starptautiskā SMU gadatirgū Somijā, ēnošana uzņēmumos

Pēdējais atjaunošanas datums: 31.10.2023 16:21
atpakaļ