Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Putnu diena Babītē

10.04.2024 15:34

Jau ceturto gadu rododendru audzētavā “Babīte” Latvijas Ornitoloģijas biedrība organizēja Putnu dienu, kuru apmeklēja arī Babītes vidusskolas 4.d klase.

Uz rododendru audzētavu klase devās kājām, jo tā atrodas vien 4 kilometru attālumā.  Rododendru dārzā skolēnus sagaidīja Latvijas Ornitoloģijas biedrības pārstāvji. Apmēram stundu garajā pastaigā tika pastāstīts par dažādiem Latvijas putniem un to paradumiem, varēja vērot putnus tālskatī, saklausīt un atšķirt putnu balsis, saskatīt putnus starp koku zariem. Noslēgumā skolēni paši pagatavoja putnu būrīšus, kuri tiks izvietoti dārza teritorijā. Mājupceļā visi devās noguruši, bet apmierināti.

Paldies Latvijas Ornitoloģijas biedrībai par saturisko un interesanto pasākumu.

Pēdējais atjaunošanas datums: 10.04.2024 15:35
atpakaļ