Ceturdiena, 2024. gada 23 . maijs

Vārds diena: Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

Radošā diena 1., 2.klašu skolēniem „Kino profesiju karuselis”

05.02.2018 08:37

29.janvārī notika karjeras izglītības pasākums  – radošā diena 1.,2.klašu skolēniem „Kino profesiju karuselis”. To nodrošināja filmu studija „Animācijas Brigāde”. Filmu režisors Māris Brinkmanis iepazīstināja ar savu – filmu režisora darbu. Pēc animācijas filmas „Kraukšķītis” noskatīšanās Māris pastāstīja, kā top filma, kādi ir tās pirmsākumi. Skolēni uzzināja, ka katras filmas pamatā ir ideja, kuru rada autors, ko dara mākslinieks, režisors, kā top lelles. Izrādās, ka leļļu veidošanā strādā arī skulptori. Skolēniem demonstrēja arī filmu „Zaķu lielā diena”, pēc tam izstāstīja, kā notiek filmas veidošanas process – fotografēšana, montēšana, ieskaņošana (to dara aktieri), ka mūziku speciāli filmai rada komponists. Nodarbības beigās visi vēlējās noskatīties animācijas filmu „Avārijas brigāde” .Režisors atbildēja arī uz  skolēnu  jautājumiem.

Pēdējais atjaunošanas datums: 05.02.2018 08:41
atpakaļ