Svētdiena, 2024. gada 21 . aprīlis

Vārds diena: Anastasija, Marģers

RĪCĪBAS DIENAS 2021

24.11.2021 14:46

Ar saukli “Īstais brīdis sākt…” šobrīd visā Latvijā norisinās Rīcības dienas 2021 –  bērni un jaunieši pievērš sabiedrības uzmanību klimata pārmaiņām, bioloģiskās daudzveidības izzušanai un vides piesārņojumam. 

Arī Babītes vidusskolas Ekopadome aktīvi iesaistās gan izglītojoši, gan radoši: 4.-12.klases izglītojamie piedalās Ekopadomes  organizētajā konkursā, atbildot uz jautājumiem Kahoot platformā, bet 1.-3.klašu izglītojamie savu skatījumu par dzīvību ūdenī un piesārņojumu, ūdens atveseļošanu attēlo vizuālā formātā. Kādi zīmējumi mūs sagaida – redzēsim!

Ekopadome, domājot par to, lai, lietojot jau apritē esošās drēbes, neradītu pieprasījumu pēc jaunām un tādējādi nepalielinātu ūdens patēriņu šajā nozarē, organizē akciju “BABĪTES SKAPIS”. Akcijas ietvaros katrs izglītojamais kopā ar vecākiem izvērtē, vai mājās ir apģērbs, kas netiek valkāts, bet ir labā stāvoklī un iespējams noderētu citiem. Izvēlēto apģērbu jānogādā savā klasē līdz 26.11.2021.

Laipni aicināts ikviens papildināt saukli “Īstais brīdis sākt…” un piedalīties akcijā “BABĪTES SKAPIS”, tā pievēršot uzmanību globālās vides problēmām.

P.S. !!! Akcijas “BABĪTES SKAPIS” izveidotais drēbju apmaiņas punkts savu darbību uzsāks tikai epidemioloģiski drošos apstākļos, līdzko tas būs iespējams.

Pēdējais atjaunošanas datums: 24.11.2021 14:46
atpakaļ