Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

Sadarbība ar Vecumnieku vidusskolu uz kompetencēm balstītu mācību stundu analīzē

04.04.2017 11:21

Šajā mācību gadā Babītes vidusskola aizsāka sadarbību ar Vecumnieku vidusskolu, kas ir viena no inovatīvajām Latvijas skolām un iekļauta Inovatīvo skolu tīklā.

Izglītības iestāžu sadarbība veidota uz kompetencēm balstītu mācību stundu vērošanā un analīzē.

Sadarbības ietvaros Babītes vidusskolas pedagogi februārī apmeklēja Vecumnieku vidusskolu, kur vēroja un analizēja mācību stundas un ieguva informāciju arī par Vecumnieku vidusskolas pedagogu mācīšanās grupām  – kā vienu no pedagogu profesionālās pilnveides veidiem.

Marta nogalē arī mums bija iespēja uzņemt Vecumnieku vidusskolas pārstāvjus, iepazīstinot tos ar Babītes vidusskolu un aicinot piedalīties mācību stundu vērošanā un analīzē. Tikšanās laikā Babītes vidusskolas administrācija un pedagogi dalījās pieredzē par mācību procesa organizēšanu Babītes vidusskolā, atbalsta personāla darbu un izglītojamo iesaistīšanos ārpusstundu aktivitātēs.

        

Foto no Vecumnieku vidusskolas pārstāvju viesošanās Babītes vidusskolā 27.03.2017.

Pēdējais atjaunošanas datums: 04.04.2017 11:23
atpakaļ