Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Sākumskolā uzzinām par drošu interneta lietošanu

12.04.2017 15:56

Šodien Babītes vidusskolā viesojās Latvijas Drošāka interneta centra pārstāvis Edgars Caics, stāstot 3. klašu audzēkņiem par drošu interneta lietošanu un kādās situācijās vajadzētu vērsties pie drossinternets.lv pārstāvjiem pēc palīdzības. Apsprieda, vai ir droši veikt dažādas lejupielādes un, ka bezmaksas saturs internetā var būt arī bīstams.
Aptaujājot izglītojamos noskaidrojās, ka tikai viena no interneta vietnēm, kuru viņi ikdienā lieto, ir viņu vecumam atbilstoša, konkrēti draugiem.lv, jo, pārējās vietnes drīkst lietot tikai no 13. gadu vecuma.
Edgars Caics aicināja izglītojamos kopā ar vecākiem uzspēlēt spēli “Pele”, lai pārbaudītu savas zināšanas par drošību internetā.
Spēle atrodama šeit: http://www.drossinternets.lv/page/10

             

Pēdējais atjaunošanas datums: 12.04.2017 15:56
atpakaļ