Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Saņemam apbalvojumu par izciliem sasniegumiem vēstures mācīšanā

22.11.2016 09:58
16. novembrī Vidzemes koncertzālē „Cēsis” Draudzīgā aicinājuma fonds jau 10. reizi apbalvoja skolas, kuras skolu reitingā uzrādījušas vislabākos sasniegumus mācību darbā, izvērtējot skolēnu sniegumu centralizētajos eksāmenos.
Babītes vidusskola ieguva apbalvojumu par izciliem sasniegumiem vēstures mācīšanā.
Draudzīgā aicinājuma fonda skolu reitinga mērķis ir izveidot objektīvu skolu vērtējumu pēc centralizēto eksāmenu rezultātiem skolās, kuras realizē vidējo izglītību. Par datu bāzi reitinga veidošanā izmanto Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centra organizēto skolēnu centralizēto eksāmenu rezultātus. Rezultātus vērtē katrā priekšmetā un skolas kopvērtējumā. Vērtē centralizēto eksāmenu rezultātus šādos mācību priekšmetos – latviešu valoda, matemātika, angļu valoda, dabas zinātnes un vēsture. Katra mācību priekšmeta vērtējumu aprēķina kā matemātisku vidējo.
Svinīgajā ceremonijā piedalījās fonda dibinātājs Jānis Endele, bijušais valsts prezidents Valdis Zatlers, bijušie izglītības ministri un citas ievērojamas personības.

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 22.11.2016 09:59
atpakaļ