Ceturdiena, 2024. gada 20 . jūnijs

Vārds diena: Maira, Rasa, Rasma

Saņemam atzinību no Rīgas Stradiņa universitātes

02.11.2016 14:32
Otrdien, 1. novembrī, Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) aicināja pie sevis ciemos skolu direktorus, viņu vietniekus, karjeru konsultantus, dabaszinātņu skolotājus un pašus skolēnus no skolām, kuru absolventi (vismaz trīs) šogad ir iestājušies RSU, kā arī no dažām mazajām skolām, lai rastu idejas, risinājumus un diskutētu, kā tiltu starp vidējo un augstāko izglītību padarīt vēl stiprāku un ilgtermiņa sadarbībā vērstu. RSU ieradās vairāk nekā 120 pārstāvji no vairāk nekā 70 Latvijas skolām.
Arī Babītes vidusskolas administrācijas pārstāvji apmeklēja RSU un saņēma atzinību par izcili sagatavotiem, zinošiem un mērķtiecīgiem jaunajiem Rīgas Stradiņa universitātes stundentiem.
Esam gandarīti par saviem absolventiem un lepojamies, ka Latvijas izglītības iestādēm varam sagatavot zinošus jauniešus!

 

img_1063  skolu_parstavji_151201

Pēdējais atjaunošanas datums: 02.11.2016 14:33
atpakaļ