Svētdiena, 2024. gada 21 . aprīlis

Vārds diena: Anastasija, Marģers

Satversmes tiesa izsludina ceturto zīmējumu un domrakstu konkursu par Latvijas Republikas Satversmi

13.10.2020 13:31

Izglītības un zinātnes ministrija aicina piedalīties Satversmes tiesas zīmējumu un domrakstu konkursā par Latvijas Republikas Satversmi. Konkurss notiek jau ceturto reizi. Pedagogi ir aicināti pieteikt skolēnus konkursam līdz 26. oktobrim, aizpildot pieteikuma anketu.

6. klašu skolēni aicināti iesūtīt zīmējumus par tēmu “Katrs bērns ir vienlīdzīgs savās tiesībās”.

9. klašu skolēni aicināti iesūtīt domrakstus par tēmu “Kā es varētu palīdzēt manai ģimenei un skolasbiedriem īstenot savas vienlīdzīgās tiesības?”

12. klašu skolēni aicināti iesūtīt domrakstus par tēmu “Kā Satversme man palīdz veidoties par atbildīgu Latvijas pilsoni?”

Konkursa mērķis ir sekmēt skolēnu lojalitāti Latvijai un uzticību Satversmei, stiprināt valstisko apziņu un rosināt skolēnu līdzdalību valsts norisēs, kā arī veicināt jaunās paaudzes interesi un izpratni par Satversmi un tās nozīmīgumu. Konkursa nolikums pieejams šeit. 

Konkursu simboliski atklāja vebinārs. Šādu vebināru tiesa organizēja pirmo reizi, tajā tika runāts par Satversmes lomu Latvijas attīstībā un tiesībām uz vienlīdzību, kas ir arī šī gada konkursa centrālās tēmas.

Pēdējais atjaunošanas datums: 13.10.2020 13:31
atpakaļ