Sestdiena, 2024. gada 24 . februāris

Vārds diena: Diāna, Dina, Dins

“SILTO DŽEMPERU DIENA” BABĪTES VIDUSSKOLĀ

16.02.2022 10:13

Silto džemperu dienas pirmsākumi meklējami 2005.gadā, kad Ekoskolas Beļģijā vērsa sabiedrības uzmanību klimata pārmaiņu problēmai un kā to mazināt.

Šo ceturtdien, 17. februārī, arī Babītes vidusskolā norisināsies “SILTO DŽEMPERU DIENA“, kuras ietvaros skolā tiks pazemināta temperatūra par 1 – 2°C, lai vērstu uzmanību klimata pārmaiņu virzienā un veicinātu videi un klimatam draudzīgākus paradumus.

Babītes vidusskolas EKOPADOME, aicina visus uzvilkt savus siltākos un foršākos džemperus, šādā veidā simboliski parādot savu atbalstu akcijai.

Visas dienas garumā norisināsies arī “Superīgākā džempera konkurss”. Ekopadomes pārstāvji dienas laikā staigās pa skolu, vēros un ar Jūsu atļauju iemūžinās Jūs Instagram stāstos, publicējot interesantākos džemperus. Ja pārstāvi nesastapsi, tomēr vēlēsies piedalīties savu džemperi varēsi publicēt pats, atzīmējot @bvskekopadome un lietojot mirkļbirkas #UzvelcDžemperi un #ekoskolas.

Uzvarētāju izvēlēsieties tieši Jūs, balsojot par to mūsu Instagram kontā @bvskekopadome. Neskaidrību gadījumā sazinieties ar Ekopadomi: ekopadome@bvsk.lv .

Pēdējais atjaunošanas datums: 16.02.2022 10:13
atpakaļ