Svētdiena, 2024. gada 21 . aprīlis

Vārds diena: Anastasija, Marģers

“Skolas piens” un “Skolas auglis” arī šajā macību gadā

04.11.2016 15:13

“Skolas piens” un “Skolas auglis” – Eiropas komisijas programmas, kas tiek īstenotas Babītes vidusskolā arī 2016./2017. mācību gadā.

Eiropas „Skolas piena” programma mudina bērnus lietot piena produktus un ievērot sabalansētu diētu. Veicinot pareizas ēšanas un uztura paradumu veidošanos, kas būtu noturīgi visu turpmāko dzīvi, tā spēlē arī zināmu izglītojošu lomu. Programmas ietvaros izglītojamiem ir iespēja katru mācību dienu saņemt līdz 250 ml piena. Babītes vidusskolā izglītojamie saņem pienu “Rasēns”.

Eiropas Komisijas Programma „Augļi skolai” ir veids, kā dalībvalstis, izmantojot savus un Eiropas Savienības budžeta līdzekļus, var nodrošināt skolēniem bezmaksas augļus un dārzeņus, ar nolūku palielināt šo produktu patēriņu, kā arī veicināt veselīgas ēšanas paradumus skolēnu vidū.
Mūsu mācību iestādē izglītojamie saņem ābolus un burkānus.

Vairāk par Eiropas komisijas programmām var lasīt šeit:

http://www.lad.gov.lv/…/tirgus-…/skolas-piens-skolas-auglis/

Pēdējais atjaunošanas datums: 04.11.2016 15:13
atpakaļ