Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

Skolēnu mācību uzņēmuma lietotnes “Read+” panākumi

10.06.2024 13:25

Turpinām lepoties ar mūsu skolēnu mācību gada laikā gūtajiem panākumiem! 

29.- 30. aprīlī Jūrmalā norisinājās “Jauno uzņēmēju dienas 2024” jeb “GEN-E Latvia”, kas ir gada nozīmīgākais pasākums veiksmīgākajiem “Junior Achievement Latvia” (JA Latvia) skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmas dalībniekiem. 

Pasākuma laikā tika vērtēti un apbalvoti šī gada veiksmīgākie skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) pamatskolas un vidusskolas grupā. Tika arī noskaidrots, kurš SMU pārstāvēs Latviju Eiropas finālā šī gada jūlijā Itālijā.

Ar lepnumu varam paziņot, ka tieši Babītes vidusskolas 12.a klases skolēni Viktors Holbergs un Leonardo Abdelmasī ar skolēnu mācību uzņēmumu “Read+” ir valsts mēroga finālisti.

Skolēni izstrādāja inovatīvu lasīšanas lietotni, kas lietotājam uzlabo lasīšanas prasmes latviešu un angļu valodā. Šajā mācību gadā skolēni cītīgi piedalījās reģionālajos un valsts līmeņa tirdziņos, lai izmēģinātu un demonstrētu savu lasītprasmes lietotni. Daudz tika paveikts, lai tiktu starp labākajiem Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu finālistiem. 

Skolēni piedalījās:

  • Tech Track inovāciju nometnēs, kurās apmeklēja dažādus vebinārus, meistarklases, kā arī prezentēja lietotnes Read+ prototipu;
  •  Cits Bazārs pasākumos, veiksmīgi prezentējot un izmēģinot lietotnes Read+ prototipu, iegūstot dažādus apbalvojumus (apbalvojums nominācijā “Tehnoloģiskās inovācijas prece/pakalpojums”, apbalvojums “Uz zināšanām balstīts SMU prece/pakalpojums”, simpātiju balva no Liepājas Izglītības pārvaldes;
  • konkursā Pitch Battle;
  • Mārupes novada skolēnu biznesa ideju konkursā “Mārupes haizivis”;
  • pašu organizētajā lasīšanas veicināšanas pasākumā Babītes vidusskolā, kurā tika prezentēts READ+ prototips; skolēni un skolotāji lietotni izmēģināja, dalībnieki varēja izteikt ieteikumus;
  • “GEN-E Latvia” skolēnu mācību uzņēmumu finālā, iegūstot LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes un Transporta sakara institūta simpātiju balvas, atzinību par dalību “Junior Achievement Latvia” valsts mēroga skolēnu mācību uzņēmumu finālā 2024., kā arī, žūrijai skolēnos saskatot īpašas līderības potenciālu, Viktors Holbergs un Leonardo Abdelmasī saņēma līderības balvu un iespēju piedalīties uzņēmējdarbības un līderības nometnē “Junior Achievement Unlocked”, kas šovasar norisināsies Ventspilī.

Apsveicam! Lai radošas idejas, uzņēmība un milzum lielas darbspējas arī turpmāk!

Pēdējais atjaunošanas datums: 10.06.2024 13:25
atpakaļ