Svētdiena, 2024. gada 21 . aprīlis

Vārds diena: Anastasija, Marģers

Skolēnu pašpārvaldes pieredzes apmaiņas brauciens

03.12.2019 12:13

Mēs, Babītes Vidusskolas skolēnu pašpārvalde, 25. novembrī devāmies pieredzes apmaiņas braucienā uz Rīgas Centra humanitāro vidusskolu (RCHV). Tur  kopā ar mums  viesojās arī Olaines 1.vidusskola (O1Vsk). Pasākuma gaitā spēlējām spēles, lai saliedētos un viens otru labāk iepazītu. Pēc tam, lai sagatavotos nākamjam uzdevumam, RCHV skolēni un bijušais RCHV debašu kluba pārstāvis Rūdolfs mums pastāstīja, kā pareizi debatēt, kas debašu laikā ir atļauts un aizliegtu un visu citu nepieciešamo informāciju, lai pasākuma turpinājumā varētu organizēt debates. Komandas tika izlozētas tā, lai katrā komandā būtu 1 pārstāvis no katras skolas, tādējādi veicinot kontaktu starp dažādu skolu skolēniem. Debatējām vairākkārt, pretī stājoties dažādām komandām un apspriežot dažādus mūsdienās aktuālus tematus. Saliedēšanās pasākuma beigās mūs sagaidīja patīkams pārsteigums – izrāde, kuru bija sagatavojuši RCHV skolēni. Kopumā šis pasākums bija lieliska iespēja visiem dalībniekiem iegūt jaunus kontaktus, pieredzi un daudz zināšanu. Šī nebija mūsu pirmā sadarbība, organizējot kopīgus pasākumus ar RCHV un O1Vsk, bet cerams, ka nebūs arī pēdējā.

Informāciju sagatavoja Madara Auziņa


Pēdējais atjaunošanas datums: 03.12.2019 12:13
atpakaļ