Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

”Speciālistu kurpēs” – „Marite S”

19.03.2018 14:50

9.martā no plkst. 9.00 līdz 12.00 uzņēmēja, salona „Marite S” īpašniece  Marija Skripko vadīja karjeras izglītības pasākumu „Speciālistu kurpēs”  Babītes vidusskolas četrpadsmit  4. – 9.klašu meitenēm, kurām interesē friziera, kosmetologa profesijas. Viņa   iepazīstināja ar uzņēmējdarbības pamatiem, pastāstīja, kā izveidojusi savu salonu, kā izvēlas darbiniekus. Pasākumā piedalījās arī Rīgas Stila un Modes tehnikuma pasniedzēja Sandra Pelne ar savās studentēm – topošajām vizuālā tēla stilistēm no 1.kursa un frizierēm stilistēm no 2.kursa.  Pasniedzēja pastāstīja par mācībām tehnikumā Studentes meistarklasē veidoja frizūras un meikapu mūsu skolas meitenēm, individuālās sarunās iepazīstināja ar studentu ikdienu, mācībām, kādiem mācību priekšmetiem skolā jāpievērš uzmanība. Šī bija ļoti interesanta nodarbība. Paldies Marijai Skripko par atsaucību!

Pēdējais atjaunošanas datums: 19.03.2018 14:50
atpakaļ