Svētdiena, 2024. gada 21 . aprīlis

Vārds diena: Anastasija, Marģers

Swedbank praktisko mācībstundu programma “Dzīvei gatavs”

14.10.2020 09:16

9. oktobrī pie Babītes vidusskolas 11. klašu izglītojamajiem viesojās Swedbank pārstāvis Gunārs Caune ar praktisku mācībstundu programmu “Dzīvei Gatavs”. 

 Iejūtoties personīgo finanšu konsultanta lomā, izglītojamie apguva tematu par sava budžeta plānošanu un uzkrājumu veidošanu. Stundas gaitā izglītojamie tika  iepazīstināti ar vairākiem reāliem gadījumiem, kad klienti vēršas pie bankas konsultantiem. 

Atsauksmes par šo nodarbību no izglītojamajiem bija pozitīvas: 

“Bija ļoti noderīga prezentācija, lika aizdomāties par lietām, ko ikdienā  pērkam un cik ļoti tās ir vajadzīgas. Bija labi, man patika.” Luīze Osīte 11.a

“Finanšu plānošanas nodarbība bija ļoti noderīga, jo tiešām palīdzēja saprast, cik ļoti tas ir svarīgi detalizēti plānot savus ieņēmumus un izdevumus, kā arī to, ka ir jāparūpējas par savu nākotni jau šobrīd un jāsāk krāt.” Emīlija Dvoranovska 11.aPēdējais atjaunošanas datums: 14.10.2020 09:16
atpakaļ