Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Tautas bumbā – TREŠIE spēcīgākie PIERĪGĀ!

07.12.2014 18:09

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

„Pierīgas novadu Tautas bumbas turnīrs D vecuma grupā (2003. g. dz. un jaunāki) otrdien Mārupes vidusskolā bija pulcējis 17 Pierīgas komandas. Līdzīgi kā meiteņu turnīrā pirms nedēļas, pirmajā posmā vienības bija sadalītas trijās grupās, un pa divām labākajām iekļuva finālturnīrā par 1. – 6. vietu.

Priekšsacīkšu turnīrus bez zaudējumiem beidza Jaunmārupes pamatskolas, Ādažu vidusskolas un Carnikavas pamatskolas skolnieki, kuriem cīņā par godalgotajām vietām pievienojās otro vietu ieguvēji no Babītes vidusskolas, Mārupes vidusskolas un Ulbrokas vidusskolas.

Finālturnīrā ādažnieki turpināja uzvaru gājienu – 10:4 pret Jaunmārupi, 5:2 pret Babīti, 9:2 pret Carnikavu un 11:7 pret Ulbroku (pirmajā posmā bija 9:4 pret Mārupi) – un turnīru pabeidza ar maksimālo punktu skaitu piecpadsmit.

Otro vietu, vienīgo zaudējumu piedzīvojot spēlē pret čempioniem, izcīnīja Jaunmārupes pamatskolas komanda (13 p.), bet trešo vietu – Babītes vidusskola (11 p.). Labāko sešnieku noslēdza Mārupes vidusskolas, Carnikavas pamatskolas un Ulbrokas vidusskolas puiši.”

(Pēc portāla www.aprinkis.lv materiāliem, publicēts 03.12.2014.)

BABĪTES VIDUSSKOLAS KOMANDA ATKAL IR PIRMAJĀ TRIJNIEKĀ! Urrāāā, urā, urā pedagogiem un komandā startējušajiem izglītojamajiem!

Mēs lepojamies ar jums!

Babītes vidusskolas izlasē (pedagogs – Ilze Gajevska) startam Pierīgas novada Tautas bumbas turnīrā D vecuma grupai startēja:

 • Roberts Aršauskis (5.B),
 • Valters Pēteris Bāns (5.B),
 • Emīls Erciņš (5.C),
 • Toms Breikšs (5.C),
 • Olivers Vasiļevskis (5.C),
 • Mārtiņš Dancis (5.C),
 • Kristofers Jeromāns (5.C),
 • Raivo Bārzdainis (5.C),
 • Dāvids Jānis Jonāns (5.C),
 • Kārlis Mežsargs (5.C),
 • Alekss Pugejs (5.A).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pēdējais atjaunošanas datums: 27.01.2015 13:45
atpakaļ