Ceturdiena, 2021. gada 02 . decembris

Vārds diena: Meta, Sniedze

Valsts policijas koledža

Domājot par turpmāko studiju gaitu un karjeras izvēli, Valsts policija un Valsts policijas koledža aicina jauniešus izvēlēties dinamisku, aizraujošu un cēlu darbu – dienestu Valsts policijā, tostarp Valsts policijas pretterorisma vienībā “Omega”.

Valsts policijas koledžā pēc vidusskolas absolvēšanas ir iespējams apgūt šādas studiju programmas:

• arodizglītības programma “Policijas darbs”
  • pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programma “Policijas darbs”

Ja jaunietis vēlas savu karjeru saistīt ar dienestu Valsts policijas pretterorisma vienībā “Omega”, jāizvēlas pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programma “Policijas darbs”.

Vēlamies sniegt jauniešiem iespēju izvēlēties savas turpmākās dzīves gaitas Valsts policijā, tādēļ aicinām šo informāciju un pielikumā esošo plakātu izplatīt skolās un klasēs pie ziņojumu dēļiem, kā arī klašu komunikācijas kanālos. Izprintējamu plakātu skat. pielikumā.

Informācija par studijām Valsts policijas koledžā: policijas.koledza.gov.lv

Mēs kopā savas valsts drošībai! Nāc studēt Valsts policijas koledžā un kandidē pretterorismā vienībā “Omega”!

Pēdējais atjaunošanas datums: 16.11.2021 13:25