Otrdiena, 2020. gada 31 . marts

Vārds diena: Atvars, Gvido

  • -A
  • A
  • +A

Vieglatlētu starti Talsos

22.01.2020 10:31

17. janvārī Babītes vidusskolas drosmīgākie U14 (2007. – 2008.g.) grupas dzimušie vieglatlēti kopā ar treneri Kristīni Lipinu devās uz sporta skolu vieglatlētikas sacensībām Talsos.

Ļoti labi zinājām, ka sacensības ir augstā līmenī un konkurentu būs daudz, tāpēc pieņēmām izaicinājumu un braucām mēroties saviem spēkiem pie labākajiem sportistiem.  
Vieglatlētika pārsvarā ir individuālais sporta veids, tāpēc katram bija uzlikts savs mērķis un tas bija jārealizē šajās sacensībās. Kā piemērs, sprinteriem 60m bija jānoskrien zem 10 sek. (meitenes), bet zēniem zem 9 sek. Mūsu vieglatlētus neapturēja pat trīcošas kājas pirms pirmā starta savā dzīvē un bailes par to, ka neizdosies finišēt.  Bijām pārsteigti, bet mēs izskrējām!  

60m skrējienā 11.vietu ieguva Emīlija Teice (6.a), 21. vietu Kate Briede (6.a), 27.vietu Elza Zariņa (6.d). Zēnu konkurencē 11. vieta Emīlam Gustavam Jazņevičam (6.a), 19. vieta Ralfam Galuzai (6.a).

Stiprāko roku īpašniece Ance Krauze (6.d) startēja lodē un iekļuva finālā. Tas ir Ances pirmais starts lodes grūšanā, pirmā pieredze un pirmais personiskais rekords 6,67m.  Iegūta 7.vieta.

Visdramatiskākie starti notika tāllēkšanas sektorā, kur piedalījās mūsu Babītes vidusskolas vieglatlēts Emīls Gustavs Jazņevičs. Pēc iekļūšanas finālā Emīls laboja rezultātu pēc rezultāta, pretendējot uz vietu uz pjedestāla. Līdzi juta visa komanda, arī mūsu autobusa šoferis bija atnācis atbalstīt. Tāllēkšanas sacensības noslēdzās un līdz godalgotai vietai pietrūka tikai 4cm. Emīls ieguva 4.vietu ar rezultātu 4,48 m. Interesanti! Ja Emīlam būtu iespēja izlēkt vēl vienu reizi, kāds rezultāts būtu?

         Apsveicam jaunos vieglatlētus un viņu vecākus ar augstiem rezultātiem vieglatlētikā!

*Vēlos atzīmēt, ka Babītes vidusskola bija vienīgā skola, kas sacentās ar dažādām Latvijas sporta skolām.

Trenere Kristīne Lipina

Pēdējais atjaunošanas datums: 22.01.2020 10:32
atpakaļ