Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

11. b klases skolniece Agnese Laugale iesaistās skolēnu vēstnešu programmā 

18.04.2024 15:08

 Kopš 11. marta 11.b klases skolniece Agnese Laugale ir iesaistījusies platformas visasiespejas.lv realizētajā skolu vēstnešu programmā skolēniem – “Kļūsti par jauno līderi!”. Tas ir projekts, kurā jaunietis jaunietim stāsta par daudzveidīgām iespējām, par kurām skolā bieži vien netiek runāts. 

Projekts sniedz iespēju apgūt ne tikai teorētiskās zināšanas par iespējām Latvijā un pasaulē, bet arī attīstīt citas pasmes, kas varētu būt noderīgas nākotnē. Programma sastāv no divām daļām: 1. daļā no 11. līdz 13. martam notika trīs dienu apmācības, kuru laikā dalībnieki tika informēti par jauniešu iespējām Latvijā un ārzemēs, brīvprātīgo darbu utt., 2. daļā jaunieši, kuri beiguši apmācības,  apmeklēs skolas, daloties savā pieredzē. 

Agnese Laugale dalās pārdomās par dalību vēstnešu programmas apmācībās: “Apmācības notika trīs dienas Ādažos, to laikā es uzzināju daudz ko jaunu par sevis izzināšanu, cilvēku tipiem, kā arī to, ko cilvēkos novērtē arī darba devēji. Apmācību otrajā dienā sākām veidot savas prezentācijas, kuras vēlāk demonstrēsim skolās, lai uzrunātu citus jauniešus. Trešajā dienā pie mums atbrauca mūsu mentori, viņi sniedza vērtīgus padomus par prezentācijām un uzstāšanos klases priekšā.” 

Informāciju sagatavoja: Krista Kristiāna Kristapsone un Agnese Laugale

Pēdējais atjaunošanas datums: 18.04.2024 15:08
atpakaļ