Sestdiena, 2021. gada 24 . jūlijs

Vārds diena: Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne

  • -A
  • A
  • +A

Sasniegumi

Informācija iegūta no Babītes vidusskolas informācijas sistēmas plkst.17:37:23
Nosaukums Skolēns Klase Apb. Skolotājs Datums M.g.
Valsts ģeogrāfijas olimpiāde Alekss Pugejs 11. Atzinība Inese Gavare 15.04.2021 2020./2021.
Valsts ģeogrāfijas olimpiāde Alekss Pugejs 11. Atzinība Inese Gavare 15.04.2021 2020./2021.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiāde Akims Kirilovs 5. 2.vieta Evija Kupča 10.03.2021 2020./2021.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiāde Renārs Senkāns 5. Atzinība Evija Kupča 10.03.2021 2020./2021.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiāde Milena Harlamova 6. 3.vieta Santa Veidele 10.03.2021 2020./2021.
Pierīgas novadu apvienības Ģeogrāfijas olimpiāde 10.-12.klasei Alekss Pugejs 11. 1.vieta, Uzaicināts uz valsti Inese Gavare 09.02.2021 2020./2021.
Pierīgas novadu apvienības Ģeogrāfijas olimpiāde 10.-12.klasei Annija Gaile 10. 3.vieta Inese Gavare 09.02.2021 2020./2021.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiāde Agnese Ose 9. Atzinība Iveta Mežgaile 29.01.2021 2020./2021.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiāde Annija Gaile 10. 2.vieta Ligita Baleviča 29.01.2021 2020./2021.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiāde Valters Pēteris Bāns 11. 1.vieta Ligita Baleviča 29.01.2021 2020./2021.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiāde Raimonds Andris Augulis 11. 2.vieta Ligita Baleviča 29.01.2021 2020./2021.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiāde Sabīne Pabērza 9. 3.vieta Iveta Mežgaile 29.01.2021 2020./2021.
Pierīgas novadu apvienības Latviešu valodas un literatūras olimpiāde Evelīna Dolmatova 12. Atzinība Diāna Eglīte 18.01.2021 2020./2021.
Pierīgas novadu apvienības Fizikas olimpiāde Alekss Pugejs 11. 1.vieta Ints Eidiņš 15.01.2021 2020./2021.
Pierīgas novadu apvienības Fizikas olimpiāde Valters Pēteris Bāns 11. 3.vieta Ints Eidiņš 15.01.2021 2020./2021.
Pierīgas novadu apvienības Fizikas olimpiāde Matīss Otisons 11. Atzinība Ints Eidiņš 15.01.2021 2020./2021.
Pierīgas novadu apvienības Vēstures olimpiāde Kārlis Zariņš 11. 2.vieta Diāna Grīnvalde 10.12.2020 2020./2021.
Pierīgas novadu apvienības Bioloģijas olimpiāde 9.-12.kl. Annija Gaile 10. 2.vieta Silva Romane 26.11.2020 2020./2021.
Pierīgas novadu apvienības Bioloģijas olimpiāde 9.-12.kl. Valters Pēteris Bāns 11. 2.vieta Silva Romane 26.11.2020 2020./2021.
Pierīgas novadu apvienības Bioloģijas olimpiāde 9.-12.kl. Alekss Pugejs 11. 2.vieta Silva Romane 26.11.2020 2020./2021.
Pierīgas novadu apvienības Bioloģijas olimpiāde 9.-12.kl. Eduards Anderšmits 11. 3.vieta Silva Romane 26.11.2020 2020./2021.
Pierīgas novadu apvienības Bioloģijas olimpiāde 9.-12.kl. Raimonds Andris Augulis 11. 3.vieta Silva Romane 26.11.2020 2020./2021.
Pierīgas novadu apvienības Bioloģijas olimpiāde 9.-12.kl. Emīls Erciņš 11. 3.vieta Silva Romane 26.11.2020 2020./2021.
Pierīgas novadu apvienības Angļu valodas olimpiāde 10.-12.kl. Teodors Rezņikovs 11. Atzinība Diāna Pekša 04.11.2020 2020./2021.
12. 30.11.-0001 2020./2021.
12. 30.11.-0001 2020./2021.
skudra . 30.11.-0001 2020./2021.
skudra . 30.11.-0001 2020./2021.
pugejs. 30.11.-0001 2020./2021.
alkess. 30.11.-0001 2020./2021.
alekss. 30.11.-0001 2020./2021.

Pēdējais atjaunošanas datums: 08.01.2020 15:53
atpakaļ