Otrdiena, 2020. gada 31 . marts

Vārds diena: Atvars, Gvido

  • -A
  • A
  • +A

Sasniegumi

Informācija iegūta no Babītes vidusskolas informācijas sistēmas plkst.16:28:11
Nosaukums Skolēns Klase Apb. Skolotājs Datums M.g.
Pierīgas novadu apvienības Vizuālās mākslas olimpiāde "Mazais mākslinieks" Emma Benderska 1. 1.vieta Inga Vectirāne 12.03.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Vizuālās mākslas olimpiāde "Mazais mākslinieks" Laura Krīgere 3. Atzinība Inga Vectirāne 12.03.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Krievu valodas alternatīvā olimpiāde 8.klasei Alisa Markelova 8. 3.vieta Kristīne Lipina 11.03.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Angļu valodas alternatīvā olimpiāde "Edelweiss" Monta Klinta Muceniece 4. 2.vieta Inita Krūma 03.03.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Angļu valodas alternatīvā olimpiāde "Edelweiss" Paula Vizbule 4. 3.vieta Inita Krūma 03.03.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Angļu valodas alternatīvā olimpiāde "Spelling Bee" Elizabete Kargapoļceva 6. 3.vieta Aija Skutele 03.03.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Vācu valodas olimpiāde Matīss Emīls Rialāns 8. 1.vieta Inna Sizova 24.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Vācu valodas olimpiāde Kārlis Bergmanis 8. 2.vieta Inna Sizova 24.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Vācu valodas olimpiāde Kārlis Bergmanis 8. 2.vieta Inna Sizova 24.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Vācu valodas olimpiāde Kārlis Bergmanis 8. 2.vieta Inna Sizova 24.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Vācu valodas olimpiāde Kārlis Bergmanis 8. 2.vieta Inna Sizova 24.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Vācu valodas olimpiāde Kārlis Bergmanis 8. 2.vieta Inna Sizova 24.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Vācu valodas olimpiāde Kārlis Bergmanis 8. 2.vieta Inna Sizova 24.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Vācu valodas olimpiāde Kārlis Bergmanis 8. 2.vieta Inna Sizova 24.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiāde Ričards Ozols 5. 1.vieta Antra Graudupe 14.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiāde Milena Harlamova 5. 2.vieta Antra Graudupe 14.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiāde Jēkabs Pētersons 5. Atzinība Agnija Dancīte 14.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiāde Emīlija Lote Baltkāja 5. Atzinība Marta Mikīte 14.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiāde Tīna Muceniece 6. 1.vieta Agnija Dancīte 14.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiāde Arianna Matjušenko 6. 2.vieta Evija Kupča 14.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiāde Agnese Ose 8. 3.vieta Iveta Mežgaile 14.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiāde Sibilla Vanadziņa 6. 3.vieta Agnija Dancīte 14.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Ģeogrāfijas alternatīvā olimpiāde Rihards Gustavs Baldzēns 12. 1.vieta Inese Gavare 13.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Ģeogrāfijas alternatīvā olimpiāde Alekss Pugejs 10. 3.vieta Inese Gavare 13.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Ģeogrāfijas alternatīvā olimpiāde Santos Marats Lācis 7. 2.vieta Inese Gavare 13.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Ģeogrāfijas alternatīvā olimpiāde Gustavs Naglis 7. 2.vieta Inese Gavare 13.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Ģeogrāfijas alternatīvā olimpiāde Sabīne Pabērza 8. 2.vieta Inese Gavare 13.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Ģeogrāfijas alternatīvā olimpiāde Boriss Mateo Soboļevs 8. 2.vieta Inese Gavare 13.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Ģeogrāfijas alternatīvā olimpiāde Ābels Griņuks 7. Atzinība Inese Gavare 13.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Ģeogrāfijas alternatīvā olimpiāde Andris Mūrnieks 8. Atzinība Inese Gavare 13.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Ģeogrāfijas alternatīvā olimpiāde Darels Uļjanskis 7. Atzinība Inese Gavare 13.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Ģeogrāfijas alternatīvā olimpiāde Efraims Samuels Valutadatils 8. Atzinība Inese Gavare 13.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības sākumskolas alternatīvā olimpiāde "Prāta banka" Renārs Grauze 2. 1.vieta Arnija Maļinovska 12.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības sākumskolas alternatīvā olimpiāde "Prāta banka" Gustavs Dubinskis 2. 1.vieta Dina Jakubovska 12.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības sākumskolas alternatīvā olimpiāde "Prāta banka" Artūrs Rūdis Čuma-Zvirbulis 2. 1.vieta Līga Liepiņa 12.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Angļu valodas alternatīvāolimpiāde" Publiskā runa" Emīlija Dvoranovska 10. 2.vieta Diāna Pekša 06.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Angļu valodas alternatīvā olimpiāde" Publiskā runa" Rihards Gustavs Baldzēns 12. 3.vieta Ruta Virbule 06.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Ķīmijas olimpiāde Elizabete Pliene 9. 3.vieta Līga Ābele 04.02.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiāde Annija Gaile 9. 3.vieta Evija Kupča 31.01.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiāde Raimonds Andris Augulis 10. 3.vieta Ligita Balevicā 31.01.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Ekonomikas olimpiāde Reinis Molodcovs 12. 3.vieta Diāna Eglīte 28.01.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Fizikas olimpiāde Alekss Pugejs 10. 2.vieta Ints Eidiņš 17.01.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Fizikas olimpiāde Matīss Otisons 10. Atzinība Ints Eidiņš 17.01.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Informātikas (programmēšanas)olimpiāde Kristaps Reinis 12. 1.vieta Raivis Ieviņš 14.01.2020 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Vēstures olimpiāde Kārlis Zariņš 10. 3.vieta Diāna Grīnvalde 13.12.2019 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības bioloģijas olimpiāde Alekss Pugejs 10. 2.vieta Līga Ābele 28.11.2019 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības bioloģijas olimpiāde Juta Valpētere 11. Atzinība Silva Romane 28.11.2019 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības bioloģijas olimpiāde Annija Gaile 9. 2.vieta Silva Romane 28.11.2019 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības bioloģijas olimpiāde Sintija Dzirne 9. Atzinība Silva Romane 28.11.2019 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Krievu valodas(svešvalodas) olimpiāde Artūrs Dāniels Driķis 10. 3.vieta Anita Švītiņa 26.11.2019 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Krievu valodas(svešvalodas) olimpiāde Linda Botva 11. 2.vieta Anita Švītiņa 26.11.2019 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Krievu valodas(svešvalodas) olimpiāde Diāna Masiļūne 12. 3.vieta Kristīne Lipina 26.11.2019 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Angļu valodas olimpiāde Betija Rubene 12. Atzinība Ruta Virbule 29.10.2019 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības sākumskolas alternatīvā olimpiādfe "Erudīts" Laura Langmane 3. Atzinība Ināra Dubra 18.10.2019 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības sākumskolas alternatīvā olimpiādfe "Erudīts" Krišjānis Orbidāns 3. Atzinība Santa Mandelberga 18.10.2019 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības sākumskolas alternatīvā olimpiādfe "Erudīts" Valts Skujiņš 3. Atzinība Dace Pīķe 18.10.2019 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības sākumskolas alternatīvā olimpiādfe "Erudīts" Estere Zukmane 3. Atzinība Ingūna Osmane 18.10.2019 2019./2020.
Pierīgas novadu apvienības Matemātikas olimpiāde Annija Gaile 9. 3.vieta Evija Kupča 31.01.2019 2019./2020.

Pēdējais atjaunošanas datums: 08.01.2020 15:53
atpakaļ