Piektdiena, 2024. gada 12 . aprīlis

Vārds diena: Ainis, Jūlijs

Sasniegumi

Informācija iegūta no Babītes vidusskolas informācijas sistēmas plkst.14:48:05
Nosaukums Skolēns Klase Apb. Skolotājs Datums M.g.
Mārupes, Ķekavas, Olaines un Salaspils novadu apvienības MATEMĀTIKAS valsts 74.olimpiādes 5.-8.klašu 2.posms Undīne Dukse 5. 3.vieta Santa Mandelberga 08.03.2024 2023./2024.
Mārupes, Ķekavas, Olaines un Salaspils novadu apvienības MATEMĀTIKAS valsts 74.olimpiādes 5.-8.klašu 2.posms Adriāna Uļjanska 5. atzinība Janīna Amola 08.03.2024 2023./2024.
Mārupes, Ķekavas, Olaines un Salaspils novadu apvienības MATEMĀTIKAS valsts 74.olimpiādes 5.-8.klašu 2.posms Vineta Plivna 5. atzinība Ieva Bauble 08.03.2024 2023./2024.
Mārupes, Ķekavas, Olaines un Salaspils novadu apvienības MATEMĀTIKAS valsts 74.olimpiādes 5.-8.klašu 2.posms Artūrs Rūdis Čuma-Zvirbulis 6. 1.vieta Dina Jakubovska 08.03.2024 2023./2024.
Mārupes, Ķekavas, Olaines un Salaspils novadu apvienības MATEMĀTIKAS valsts 74.olimpiādes 5.-8.klašu 2.posms Adrians Āriņš 6. 2.vieta Dina Jakubovska 08.03.2024 2023./2024.
Mārupes, Ķekavas, Olaines un Salaspils novadu apvienības MATEMĀTIKAS valsts 74.olimpiādes 5.-8.klašu 2.posms Ernests Vidžups 7. 1.vieta Santa Veidele 08.03.2024 2023./2024.
Mārupes, Ķekavas, Olaines un Salaspils novadu apvienības MATEMĀTIKAS valsts 74.olimpiādes 5.-8.klašu 2.posms Sofija Viktorija Ūdre 7. atzinība Ligita Baleviča 08.03.2024 2023./2024.
Mārupes, Ķekavas, Olaines un Salaspils novadu apvienības MATEMĀTIKAS valsts 74.olimpiādes 5.-8.klašu 2.posms Annija Briža 8. 2.vieta Ligita Baleviča 08.03.2024 2023./2024.
Mārupes, Ķekavas, Olaines un Salaspils novadu apvienības MATEMĀTIKAS valsts 74.olimpiādes 5.-8.klašu 2.posms Emija Patrīcija Ulduka 8. 3.vieta Ligita Baleviča 08.03.2024 2023./2024.
Mārupes, Ķekavas, Olaines un Salaspils novadu apvienības MATEMĀTIKAS valsts 74.olimpiādes 5.-8.klašu 2.posms Rainers Dergačs 8. atzinība Ligita Baleviča 08.03.2024 2023./2024.
Mārupes, Ķekavas, Olaines un Salaspils novadu apvienības MATEMĀTIKAS valsts 74.olimpiādes 5.-8.klašu 2.posms Edvards Grīslis 5. 3.vieta Inguna Osmane 08.03.2024 2023./2024.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības datorikas olimpiāde Sofija Viktorija Ūdre 7. 1.vieta Kristaps Muižnieks 05.03.2024 2023./2024.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības datorikas olimpiāde Gustavs Gusts Rietums 8. 1.vieta Kristaps Muižnieks 05.03.2024 2023./2024.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības datorikas olimpiāde Kārlis Neilands 9. 1.vieta Kristaps Muižnieks 05.03.2024 2023./2024.
Mārupes novada vispārējās izglītības iestāžu skatuves runas konkurss Izabella Lipska 1. 2.vieta Inguna Osmane 29.02.2024 2023./2024.
Mārupes novada vispārējās izglītības iestāžu skatuves runas konkurss Ralfs Rozgals 3. 3.vieta Linda Kotāne - Mennika 29.02.2024 2023./2024.
Mārupes novada vispārējās izglītības iestāžu skatuves runas konkurss Elza Sāra Zariņa 5. augstākā pakāpe Sinta Golubeva 29.02.2024 2023./2024.
Mārupes novada vispārējās izglītības iestāžu skatuves runas konkurss Jonatāns Kleimanis 5. 1.vieta Guntra Pārstrauta 29.02.2024 2023./2024.
Mārupes novada vispārējās izglītības iestāžu skatuves runas konkurss Edvards Zelmenis 7. augstākā pakāpe Santa Lempa 29.02.2024 2023./2024.
Mārupes novada vispārējās izglītības iestāžu skatuves runas konkurss Rainers Bortkevičs 11. 1.vieta Linda Lerša 29.02.2024 2023./2024.
Vizuāli plastiskās mākslas alternatīvā olimpiāde Fēbe Hralovska 5. 1.vieta Ilze Smilga 28.02.2024 2023./2024.
Mārupes novada Svešvalodu runas konkurss Jeļizaveta Sibirceva 5. 1.vieta Viktors Saldons 13.02.2024 2023./2024.
Mārupes novada Svešvalodu runas konkurss Elfa Elīza Grudule 7. 2.vieta Līga Rialāna 13.02.2024 2023./2024.
Mārupes novada Svešvalodu runas konkurss Elza Sāra Zariņa 5. 1.vieta Inna Sizova 13.02.2024 2023./2024.
Latviešu valodas un literatūras novada 50. olimpiādes 2.posms Liene Sofija Fiļina 9. 2.vieta Santa Lempa 08.02.2024 2023./2024.
Ģeogrāfijas valsts 41.olimpiādes 2.posms Kristiāns Svētiņš 11. atzinība Inese Gavare 06.02.2024 2023./2024.
Latviešu valodas un literatūras novada 50. olimpiādes 2.posms Madara Lieģe 6. 1.vieta Kristīne Jukša 05.02.2024 2023./2024.
Latviešu valodas un literatūras novada 50. olimpiādes 2.posms Ance Rozenkopfa 6. 3.vieta Kristīne Jukša 05.02.2024 2023./2024.
Latviešu valodas un literatūras novada 50. olimpiādes 2.posms Emīlija Uma Cinīte 6. atzinība Kristīne Jukša 05.02.2024 2023./2024.
Matemātikas valsts 74.olimpiādes 2.posms Gustavs Bergmanis 11. atzinība Ligita Baleviča 02.02.2024 2023./2024.
Konkurss "Loģiskais cipars" Katrīne Gucanoviča 5. 1.vieta Inese Rīna 24.01.2024 2023./2024.
Konkurss "Loģiskais cipars" Madara Linda Mazapša 5. 1.vieta Inese Rīna 24.01.2024 2023./2024.
Konkurss "Loģiskais cipars" Dāvis Dobelis 6. 1.vieta Inese Rīna 24.01.2024 2023./2024.
Konkurss "Loģiskais cipars" Artūrs Rūdis Čuma-Zvirbulis 6. 1.vieta Inese Rīna 24.01.2024 2023./2024.
Fizikas 74. olimpiādes 2.posms Gustavs Gusts Rietums 8. atzinība Žaklīna Hermane 19.01.2024 2023./2024.
Fizikas 74. olimpiādes 2.posms Haralds Efeja 11. atzinība Ints Eidiņš 19.01.2024 2023./2024.
Informātikas (programmēšanas) valsts 37. olimpiādes 2.posms Gustavs Gusts Rietums 8. 2.vieta Kristaps Muižnieks 15.01.2024 2023./2024.
Ķīmijas 65. olimpiādes 2.posms Sofija Lovceviča 10. atzinība Līga Ābele 11.01.2024 2023./2024.
Ķīmijas 65. olimpiādes 2.posms Haralds Efeja 11. atzinība Līga Ābele 11.01.2024 2023./2024.
Konkurss "Kad Mārupē sniegs" Sintija Zariņa 7. 1.vieta Ilze Smilga 19.12.2023 2023./2024.
Konkurss "Kad Mārupē sniegs" Marta Bērstele 4. 3.vieta Ilze Smilga 19.12.2023 2023./2024.
Konkurss "Kad Mārupē sniegs" Linda Kārkliņa 9. pateicība Ilze Smilga 19.12.2023 2023./2024.
Konkurss "Kad Mārupē sniegs" Emīlija Samedova 5. pateicība Ilze Smilga 19.12.2023 2023./2024.
Konkurss "Kad Mārupē sniegs" Amanda Gajevska 5. pateicība Ilze Smilga 19.12.2023 2023./2024.
Vēstures 30. olimpiādes 2.posms Roberts Preimanis 11. 1.vieta Krista Kristiāna Kristapsone 08.12.2023 2023./2024.
Bioloģijas 46. olimpiādes 2.posms Liene Sofija Fiļina 9. atzinība Silva Romane 30.11.2023 2023./2024.
Bioloģijas 46. olimpiādes 2.posms Bergmanis Gustavs 11. atzinība Silva Romane 30.11.2023 2023./2024.
Bioloģijas 46. olimpiādes 2.posms Jasmīne Lisovska 12. atzinība Laura Kārkliņa 30.11.2023 2023./2024.
Krievu valodas 25.olimpiādes 2.posms Aleksa Ankipāne 8. 3.vieta Anita Švītiņa 23.11.2023 2023./2024.
Krievu valodas 25.olimpiādes 2.posms Kristens Krapāns 9. 3.vieta Kristīne Oleksenko 23.11.2023 2023./2024.
Krievu valodas 25.olimpiādes 2.posms Karolīne Kozlovska 9. 2.vieta Anita Švītiņa 23.11.2023 2023./2024.
Krievu valodas 25.olimpiādes 2.posms Natanaels Morozs 12. 1.vieta Anita Švītiņa 23.11.2023 2023./2024.
Politikas un tiesību olimpiādes 2.posms Matīss Emīls Rialāns 12. atzinība Krista Kristiāna Kristapsone 15.11.2023 2023./2024.
Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms Kārlis Neilands 9. atzinība Līga Lapsa 08.11.2023 2023./2024.
Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms Nikolass Kantāns 9. 3.vieta Kristīne Tene 08.11.2023 2023./2024.
Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms Letīcija Šnejersone 8. 3.vieta Kristīne Tene 08.11.2023 2023./2024.
Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms Karlīna Upeniece 9. 2.vieta Līga Lapsa 08.11.2023 2023./2024.
Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms Emija Patrīcija Ulduka 8. 2.vieta Kristīne Tene 08.11.2023 2023./2024.
Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms Gabriels Nikijs Savičs 10. atzinība Diāna Ozčifte 07.11.2023 2023./2024.
Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības Mārupes novadā. Ernests Viļums 5. 2.vieta Kristīne Jukša 03.05.2023 2022./2023.
Olaines, Ķekavas, Salaspils un Mārupes novadu angļu valodas konkurss “CAN I DO IT? ” Ralfs Ikaunieks 3. 1.vieta Inita Krūma 21.04.2023 2022./2023.
Olaines, Ķekavas, Salaspils un Mārupes novadu angļu valodas konkurss “CAN I DO IT? ” Luīze Šteinberga 5. 1.vieta Justīne Gunita Gusarova 21.04.2023 2022./2023.
Olaines, Ķekavas, Salaspils un Mārupes novadu angļu valodas konkurss “CAN I DO IT? ” Undīne Dukse 4. 2.vieta Jolanta Zastavnaja 21.04.2023 2022./2023.
Olaines, Ķekavas, Salaspils un Mārupes novadu angļu valodas konkurss “CAN I DO IT? ” Aleksandrs Toms Puide 3. 3.vieta Katrīna Balode 21.04.2023 2022./2023.
Olaines, Ķekavas, Salaspils un Mārupes novadu angļu valodas konkurss “CAN I DO IT? ” Lote Upīte 5. pateicība Justīne Gunita Gusarova 21.04.2023 2022./2023.
Olaines, Ķekavas, Salaspils un Mārupes novadu angļu valodas konkurss “CAN I DO IT? ” Ralfs Lucaus 5. pateicība Jolanta Zastavnaja 21.04.2023 2022./2023.
Mārupes novada skolēnu biznesa ideju konkurss Elza Rozenkopfa 3. pateicība Linda Līce-Līcīte 12.04.2023 2022./2023.
Mārupes novada skolēnu biznesa ideju konkurss Emīlija Apiņa 3. pateicība Linda Līce-Līcīte 12.04.2023 2022./2023.
Mārupes novada skolēnu biznesa ideju konkurss Amēlija Ķurbe 3. pateicība Linda Līce-Līcīte 12.04.2023 2022./2023.
Mārupes novada skolēnu biznesa ideju konkurss Gabriela Geidāne 3. pateicība Linda Līce-Līcīte 12.04.2023 2022./2023.
Mārupes novada skolēnu biznesa ideju konkurss Viviāna Pelnika 3. pateicība Linda Līce-Līcīte 12.04.2023 2022./2023.
Mārupes novada skolēnu biznesa ideju konkurss Germans Vlasenko 9. 1.vieta Diāna Eglīte 12.04.2023 2022./2023.
Ķekavas, Olaines, Mārupes, Salaspils novadu apvienības skatuves runas konkurss Reinis Indāns 1. I pakāpe Dace Lapiņa 11.04.2023 2022./2023.
Ķekavas, Olaines, Mārupes, Salaspils novadu apvienības skatuves runas konkurss Eduards Augusts Mazapšs 2. II pakāpe Līga Liepiņa 11.04.2023 2022./2023.
Ķekavas, Olaines, Mārupes, Salaspils novadu apvienības skatuves runas konkurss Markuss Roķis 3. II pakāpe Guntra Pārstrauta 11.04.2023 2022./2023.
Ķekavas, Olaines, Mārupes, Salaspils novadu apvienības skatuves runas konkurss Kurts Jevgrafovs 6. II pakāpe Guntra Pārstrauta 11.04.2023 2022./2023.
Ķekavas, Olaines, Mārupes, Salaspils novadu apvienības skatuves runas konkurss Monta Klinta Muceniece 7. II pakāpe Santa Lempa 11.04.2023 2022./2023.
Ķekavas, Olaines, Mārupes, Salaspils novadu apvienības skatuves runas konkurss Patrīcija Rugāja 8. augstākā pakāpe Diāna Eglīte 11.04.2023 2022./2023.
Ķekavas, Olaines, Mārupes, Salaspils novadu apvienības skatuves runas konkurss Anna Anete Bulava 11. II pakāpe Santa Lempa 11.04.2023 2022./2023.
Ķekavas, Olaines, Mārupes, Salaspils novadu apvienības skatuves runas konkurss Kristīne Kozlovska 12. I pakāpe Ilze Ašmane 11.04.2023 2022./2023.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības datorikas olimpiāde Ernests Vidžups 6. 2.vieta Gvido Zēvalds 06.04.2023 2022./2023.
Skolēnu zinātniskās pētniecības darbu valsts 47. konference Vanesa Krasta 12. II pakāpe Inese Gavare 31.03.2023 2022./2023.
Mārupes novada vispārējās izglītības iestāžu dizains un tehnoloģijas radošais konkurss Kristens Krapāns 8. 2. pakāpe Jonita Šteinberga, Iveta Bude 29.03.2023 2022./2023.
Mārupes novada vispārējās izglītības iestāžu dizains un tehnoloģijas radošais konkurss Anna Some 9. 2. pakāpe Jonita Šteinberga, Iveta Bude 29.03.2023 2022./2023.
Mārupes novada vispārējās izglītības iestāžu dizains un tehnoloģijas radošais konkurss Eduards Kotāns 9. 2. pakāpe Jonita Šteinberga, Iveta Bude 29.03.2023 2022./2023.
Mārupes novada vispārējās izglītības iestāžu dizains un tehnoloģijas radošais konkurss Annija Briža 7. 2. pakāpe Jonita Šteinberga, Kristīne Katinska 29.03.2023 2022./2023.
Mārupes novada vispārējās izglītības iestāžu dizains un tehnoloģijas radošais konkurss Elza Sāra Zariņa 4. 4. pakāpe Arnija Maļinovska, Iveta Bude 29.03.2023 2022./2023.
Mārupes novada vispārējās izglītības iestāžu dizains un tehnoloģijas radošais konkurss Gabriela Grubbe 5. 4. pakāpe Jonita Šteinberga, Iveta Bude 29.03.2023 2022./2023.
Mārupes novada vispārējās izglītības iestāžu dizains un tehnoloģijas radošais konkurss Rolands Juris Sprūde 6. 4. pakāpe Jonita Šteinberga, Iveta Bude 29.03.2023 2022./2023.
Mārupes novada vispārējās izglītības iestāžu dizains un tehnoloģijas radošais konkurss Rūdolfs Āboliņš 6. 4. pakāpe Jonita Šteinberga, Iveta Bude 29.03.2023 2022./2023.
Mārupes novada ģeogrāfijas komandu alternatīvās olimpiāde Denīze Bergmane 8. atzinība Inese Gavare 24.03.2023 2022./2023.
Mārupes novada ģeogrāfijas komandu alternatīvās olimpiāde Alekss Ivanovs 8. atzinība Inese Gavare 24.03.2023 2022./2023.
Mārupes novada ģeogrāfijas komandu alternatīvās olimpiāde Mikus Klaperis 8. atzinība Inese Gavare 24.03.2023 2022./2023.
Mārupes novada ģeogrāfijas komandu alternatīvās olimpiāde Kristens Krapāns 8. pateicība Inese Gavare 24.03.2023 2022./2023.
Mārupes novada ģeogrāfijas komandu alternatīvās olimpiāde Kārlis Neilands 8. pateicība Inese Gavare 24.03.2023 2022./2023.
Mārupes novada ģeogrāfijas komandu alternatīvās olimpiāde Alise Sāra Hercberga 8. pateicība Inese Gavare 24.03.2023 2022./2023.
Mārupes novada ģeogrāfijas komandu alternatīvās olimpiāde Sandijs Gailītis 7. pateicība Inese Gavare, Laura Kārkliņa 24.03.2023 2022./2023.
Mārupes novada ģeogrāfijas komandu alternatīvās olimpiāde Rolands Kristofers Čuma-Zvirbulis 7. atzinība Inese Gavare, Laura Kārkliņa 24.03.2023 2022./2023.
Olaines, Ķekavas, Salaspils un Mārupes novadu matemātikas olimpiāde Dāvis Dobelis 5. 2.vieta Ints Eidiņš 10.03.2023 2022./2023.
Olaines, Ķekavas, Salaspils un Mārupes novadu matemātikas olimpiāde Adrians Āriņš 5. 3.vieta Dina Jakubovska 10.03.2023 2022./2023.
Olaines, Ķekavas, Salaspils un Mārupes novadu matemātikas olimpiāde Artūrs Rūdis Čuma-Zvirbulis 5. 3.vieta Dina Jakubovska 10.03.2023 2022./2023.
Olaines, Ķekavas, Salaspils un Mārupes novadu matemātikas olimpiāde Ernests Vidžups 6. atzinība Santa Veidele 10.03.2023 2022./2023.
Olaines, Ķekavas, Salaspils un Mārupes novadu matemātikas olimpiāde Enija Volkopa 6. atzinība Dina Jakubovska 10.03.2023 2022./2023.
Olaines, Ķekavas, Salaspils un Mārupes novadu matemātikas olimpiāde Annija Briža 7. 3.vieta Ligita Baleviča 10.03.2023 2022./2023.
Olaines, Ķekavas, Salaspils un Mārupes novadu matemātikas olimpiāde Emija Patrīcija Ulduka 7. atzinība Ligita Baleviča 10.03.2023 2022./2023.
Latvijas skolēnu 47. zinātniskās pētniecības darbu konferences 2.posms Annija Gaile 12. III pakāpe Ints Eidiņš 10.03.2023 2022./2023.
Latvijas skolēnu 47. zinātniskās pētniecības darbu konferences 2.posms Elizabete Marta Kaļķe 12. III pakāpe Silva Romane 10.03.2023 2022./2023.
Latvijas skolēnu 47. zinātniskās pētniecības darbu konferences 2.posms Vanesa Krasta 12. II pakāpe Inese Gavare 10.03.2023 2022./2023.
Latvijas skolēnu 47. zinātniskās pētniecības darbu konferences 2.posms Madara Krieva 12. II pakāpe Līga Ābele 10.03.2023 2022./2023.
Latvijas skolēnu 47. zinātniskās pētniecības darbu konferences 2.posms Alise Āboliņa 12. III pakāpe Kristaps Muižnieks 10.03.2023 2022./2023.
Skolēni eksperimentē 2023 Kirils Diners 5. 3.vieta Zina Jonušaite 10.03.2023 2022./2023.
Skolēni eksperimentē 2023 Artūrs Rūdis Čuma-Zvirbulis 5. 3.vieta Zina Jonušaite 10.03.2023 2022./2023.
Mārupes novada latviešu valodas un literatūras olimpiāde 4. -7.klašu skolēniem Līva Būdniece 7. 1.vieta Lidija Jonikāne 09.03.2023 2022./2023.
Mārupes novada latviešu valodas un literatūras olimpiāde 4. -7.klašu skolēniem Enija Volkopa 6. atzinība Kristīne Jukša 09.03.2023 2022./2023.
Mārupes novada latviešu valodas un literatūras olimpiāde 4. -7.klašu skolēniem Ance Rozenkopfa 5. atzinība Dagne Ausekle 09.03.2023 2022./2023.
Mārupes novada latviešu valodas un literatūras olimpiāde 4. -7.klašu skolēniem Undīne Dukse 4. 1.vieta Dagne Ausekle 09.03.2023 2022./2023.
Mārupes novada skolēnu skatuves runas konkurss Kristīne Kozlovska 12. 1.vieta Ilze Ašmane 23.02.2023 2022./2023.
Mārupes novada skolēnu skatuves runas konkurss Patrīcija Rugāja 8. 1.vieta Diāna Eglīte 23.02.2023 2022./2023.
Mārupes novada skolēnu skatuves runas konkurss Reinis Indāns 1. 2.vieta Dace Lapiņa 23.02.2023 2022./2023.
Mārupes novada skolēnu skatuves runas konkurss Anete Anna Bulava 11. 3.vieta Santa Lempa 23.02.2023 2022./2023.
Novadu apvienības latviešu valodas un literatūras 8.-9.klašu 49.olimpiāde Liene Sofija Fiļina 8. 2.vieta Santa Lempa 09.02.2023 2022./2023.
Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību jomas alternatīvā olimpiāde “Lec, Saulīte” Patrīcija Rugāja 8. 2.vieta Daiga Gobzeme, Sandra Sestule, Santa Lempa 08.02.2023 2022./2023.
Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību jomas alternatīvā olimpiāde “Lec, Saulīte” Monta Klinta Muceniece 7. 2.vieta Daiga Gobzeme, Sandra Sestule, Santa Lempa 08.02.2023 2022./2023.
Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību jomas alternatīvā olimpiāde “Lec, Saulīte” Edurds Mārtiņš Jonāns 8. 2.vieta Daiga Gobzeme, Sandra Sestule, Santa Lempa 08.02.2023 2022./2023.
Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību jomas alternatīvā olimpiāde “Lec, Saulīte” Anna Some 9. 2.vieta Daiga Gobzeme, Sandra Sestule, Santa Lempa 08.02.2023 2022./2023.
Novadu apvienības ģeogrāfijas 40.olimpiāde Kristiāns Svētiņš 10. atzinība Inese Gavare 07.02.2023 2022./2023.
Mārupes, Ķekavas, Salaspils un Olaines novadu apvienības matemātikas olimpiāde 9. - 12. klasēm Ābels Griņuks 10. atzinība Ligita Baleviča 03.02.2023 2022./2023.
Mārupes, Ķekavas, Salaspils un Olaines novadu apvienības matemātikas olimpiāde 9. - 12. klasēm Rainers Bortkevičs 10. atzinība Ligita Baleviča 03.02.2023 2022./2023.
Mārupes, Ķekavas, Salaspils un Olaines novadu apvienības matemātikas olimpiāde 9. - 12. klasēm Natanaels Morozs 11. atzinība Nora Rinkevica 03.02.2023 2022./2023.
Mārupes novada Svešvalodu runas konkurss Isabella Dinulovice 6. 2.vieta Inna Sizova 02.02.2023 2022./2023.
Mārupes novada Svešvalodu runas konkurss Patrīcija Rugāja 8. 3.vieta Līga Lapsa 02.02.2023 2022./2023.
Novadu apvienības latviešu valodas un literatūras 11.-12.klašu 49.olimpiāde Annija Gaile 12. atzinība Ilze Ašmane 01.02.2023 2022./2023.
Informātikas konkurss "Bebr[a]s" Elīna Kristiāna Siliņa 8. 3.vieta Kristaps Muižnieks 28.01.2023 2022./2023.
Novadu apvienības informātikas (programmēšanas) 36.olimpiāde Kristiāns Svētiņš 10. 3.vieta Kristaps Muižnieks 16.01.2023 2022./2023.
Novadu apvienības vēstures 29.olimpiāde Rihards Mihailovskis 9. atzinība Krista Kristiāna Kristapsone 09.12.2022 2022./2023.
Vizuāli plastiskās mākslas alternatīvā olimpiāde “Lec, Saulīte” Adele Liepa 3. 1.vieta Inga Vectirāne 02.12.2022 2022./2023.
Novadu apvienības angļu valodas 52.olimpiāde Gustavs Naglis 10. atzinība Madara Oškalne 03.11.2022 2022./2023.
Novadu apvienības angļu valodas 52.olimpiāde Gustavs Bergmanis 10. atzinība Līga Lapsa 03.11.2022 2022./2023.
Novadu apvienības angļu valodas 52.olimpiāde Annija Gaile 12. atzinība Līga Lapsa 03.11.2022 2022./2023.
Starptautiskā ģeogrāfijas olimpiāde Alekss Pugejs 12. 3.vieta Inese Gavare 12.07.2022 2022./2023.

Pēdējais atjaunošanas datums: 08.01.2020 15:53
atpakaļ