Pirmdiena, 2020. gada 20 . janvāris

Vārds diena: Alģis, Oļģerts, Orests

  • -A
  • A
  • +A

Baltijas Jūras projekts

Baltijas jūras projekta WebQuiz (Erudīcijas konkurss)

Šogad konkursā piedalījās 1213 dalībnieki no 6 valstīm, no kuriem 235 skolēni no Latvijas. No Babītes vidusskolas konkursā piedalījās skolēni no 7.-12.klasei, kopā tie bija 114 skolēni! Oskars Osis ieguva 90 punktus no 100, Latvijas dalībnieku vidū tas ir piektais labākais rezultāts. Kā arī augstus rezultātus uzrādija Karina Jermolinska un Harijs Ormanis, kuri ieguva 80 punktus. Paldies visiem, kuri piedalījās!

Informāciju apkopoja skolotāja Monta Kučere


Baltijas jūras projekta vasaras skola

2018. gada 26. un 27. jūnijā, Salacgrīvā trīs Babītes vidusskolas pārstāves – Melānija Krista Lubiņa, Evelīna Kalniņa, Elīza Bērziņa un divas skolas skolotājas: Monta Kučere un Zina Jonušaite devās uz Baltijas jūras projekta (BSP) vasaras skolu, izzinot vides izglītības aktualitātes, problēmas un aktīvi piedaloties komandu darbos, pētot jūru un tās apkārtni. Projektā piedalījās 12 Latvijas skolu pārstāvji. Semināra mērķis – izglītot pedagogus un skolēnus, lai veicinātu viņu attieksmju un ieradumu veidošanos ilgtspējīgai dzīvei un darbam kā arī aktīvu iesaistīšanos ilgtspējīgas sabiedrības, dabas un kultūrvides veidošanā.
Pirmo dienu dalībnieki iesāka ar orientēšanos pa pilsētu – “Sveicināti Salacgrīvā!”, izpētot Salacgrīvas apkārtni. Dienai turpinoties, piedalījāmies darbnīcās, un kā pirmā no tām – “Ainavas fotogrāfija” Ineses Kalniņas vadībā. Dalībnieki apguva fotografēšanas trikus un uzzināja daudz jauna par fotoaparātu vēsturi. Otrā darbnīca “Ainavas vēsture” Andra Urtāna vadībā. Bija iespēja savākt “dārgakmeņus”, kā arī uzzināt par jūras un tās apkārtnes vēsturi. Vakara noslēgumā visi kopā devās pie ugunskura, lai izdejotu tautas dejas un nostiprinātu zināšanas folklorā.
Otrā diena iesākās ar rīta rosmi, vingrojot pie jūras, un pēc tam visi, sanākot kopā, atskatījās pirmajā dienā paveikto. Un trešā darbnīca “Krasta vērošana” Intas Somas vadībā. Tika veikts jūras krasta izpētes darbs, datus pierakstot protokolā.
Pasākuma laikā dalībniekus baroja skolas ēdnīcā ar gardiem ēdieniem. Dalībnieki nakšņoja dienesta viesnīcas telpās, kurās bija izdevība labāk iepazīt citus projekta dalībniekus.
Izvirzītais mērķis ir īstenojies !
Raksta autores: Evelīna, Melānija Krista un Elīza.


 

Pēdējais atjaunošanas datums: 09.01.2019 15:35
atpakaļ