Piektdiena, 2024. gada 21 . jūnijs

Vārds diena: Egita, Emīls, Monvīds

2016./2017.m.g.

Babītes vidusskolā viesojas bērnu koris no Ķīnas

Šodien, 20. jūlijā, pie mums viesojās bērnu koris no Pekinas, kas kopā ar pedagogiem ieradās Latvijā, lai piedalītos Nāciju Grand Prix Rīga 2017 un 3. Eiropas koru olimpiādē, kas šonedēļ norisinās Rīgā.
Tikšanās laikā Pekinas bērnu koris klātesošajiem nodziedāja savas tautasdziesmas, bet Babītes vidusskolas mākslinieciskie kolektīvi sniedza dziesmu un deju priekšnesumus.
Ar lielu interesi Ķīnas pārstāvji mācījās izdziedāt Sešus mazus bundziniekus un nodejot Plaukstiņpolku.
Tikšanās noslēgumā pasniedzām dāvanas mūsu jaunajiem draugiem un arī Babītes vidusskolas skolēnus ciemiņi iepriecināja ar sarūpētajiem suvenīriem.
Kora vizīti Latvijā organizē China Young Cultural Ambassadors (CYCA), kas ir gandrīz autonoma nevalstiskā organizācija, kas nodrošina ķīniešu jauniešiem starptautiskus kultūras apmaiņas pasākumus.Līdz šim organizācija ir vadījusi grupas Amerikā, Lielbritānijā, Krievijā, Austrālijā, Jaunzēlandē, Itālijā, Polijā, Apvienotajos Arābu Emirātos, Korejā un tagad arī Latvijā.
Liels paldies pedagogiem Sandrai Sestulei, Ingrīdai Martinsonei un Linda Plostniecei, kas sagatavoja skolēnus priekšnesumiem, paldies skolēniem par dalību šajā pasākumā un paldies vecākiem par atbalstu pasākuma norisē!
Pateicamies arī Babītes Kultūrizglītības centram par viesmīlīgo uzņemšanu!

12. klases izlaidums 30.06.2017

Babītes novada Kultūrizglītības centrā 30. jūnijā notika 12. klases izlaidums.
Piedāvājam ieskatu pasākuma norisē.

Devīto klašu izlaidums 09.06.2017.

Piedāvājam foto ieskatu 9. klašu izlaiduma norisē 09.06.2017.

Fotogrāfiju autors: Mareks Gaļinovskis.

Aicinām arī citus izlaiduma fotogrāfus iesūtīt izlaiduma bildes skolas arhīvam.

Apbalvojuma Pūce pasniegšanas ceremonija

Babītes vidusskolā 8. jūnijā notika apbalvojuma Pūce pasniegšanas ceremonija, kurā tika sveikti Babītes vidusskolas sekmīgākie izglītojamie.
Piedāvājam ieskatu pasākuma norisē.
Par fotogrāfijām labākā izšķirtspējā interesēties rakstot vēstuli uz epastu: sanita.baginska@bvsk.lv.

Mācību gada noslēgums Babītes vidusskolā

Babītes vidusskolā ar svinīgām svētku līnijām noslēdzies 2016./2017. mācību gads.
Šodien izglītojamie saņēma liecības un pateicības rakstus, bet sekmīgākie - ielūgumu uz Babītes vidusskolas apbalvojuma "Pūce" pasniegšanas ceremoniju.
Lai piedzīvojumiem un noderīgām atziņām piepildīts vasaras brīvlaiks!

Izglītojamo apbalvošana par sasniegumiem sportā

Babītes vidusskolā sveicām izglītojamos, kuri ieguvuši godalgotas vietas pārstāvot izglītības iestādi dažādos sporta veidos.
Pasākuma galvenais viesis pludmales volejbolists Jānis Šmēdiņš, kas ir 2012. gada Londonas olimpisko spēļu 3. vietas ieguvējs, Pasaules kausa 3. vietas ieguvējs 2013. gadā un Eiropas čempions 2015. gadā, klātesošajiem pastāstīja par savām sportista gaitām un izglītojamiem pasniedza diplomus un izglītības iestādes sagatavotās dāvanas.

Foto: Kristers Vitjažkovs.

Pēdējais zvans 12. un 9. klasēm 13.05.2017

Pieskandinot mācību iestādi ar skanīgu zvanu 9. un 12. klases izglītojamie devās improvizētā ziedu ceļā mācību iestādes gaiteņos un pēc tam pulcējās uz svinīgu pasākumu aktu zālē.

Ģimenes dienas koncerts 12.05.2017

Ar sirsnīgu koncertu Babītes vidusskolā atzīmējām Ģimenes dienu.
Koncertā uzstājās Babītes vidusskolas mākslinieciskie kolektīvi un vidusskolēni ar savu Žetonu vakara deju.
Pasākuma viesi izglītības iestādes vestibilā un iekšpagalmā varēja aplūkot izglītojamo radošo darbu ekspozīcijas un iepazīties ar Babītes vidusskolas jaunsargiem.
Liels paldies pedagogiem un īpaši vecākiem, kuri līdzdarbojās šī skaistā pasākuma norisē!

Pieņemšana pie direktores 2016./2017.m.g.

Šodien pieņemšanā pie direktores tika sveikti izglītojamie, kuri ieguvuši godalgotas vietas piedaloties olimpiādēs, konkursos un interešu izglītības pasākumos.
Babītes vidusskolas direktore Ilze Rozenberga pateicās arī izglītības iestādes pedagogiem un administrācijai, kas sekmējuši izglītojamo sasniegumus.
Saņēmuši dāvanas, izglītojamie steidzās nobaudīt svētku kliņģeri.

Pasākums Babītes vidusskolas bibliotēkā

Atzīmējot 2016. gada projekta noslēgumu bibliotēkā tika organizēts svinīgs pasākums. Ierodoties, klātesošie uz lapiņām uzrakstīja, kura grāmata no žūrijā piedāvātajām tiem patika vislabāk. Aizpildītās lapiņas tiks iekarinātas improvizētā lasāmkokā.

Ar īpašu azartu izglītojamie minēja bibliotekāru sagatavotās mīklas un piedalījās atjautības uzdevumos.

Katrs, kurš piedalījās projektā saņēma pateicības rakstu, grāmatzīmi un īpašu suvenīru no Latvijas Nacionālās bibliotēkas.

No Babītes vidusskolas lasīšanas veicināšanas pasākumā iesaistījās aptuveni 90 dalībnieki – izglītojamie, vecāki un pedagogi.

Gaidīsim pavasari, lai uzsāktu nākamo lasīšanas maratonu!

Ziemassvētku koncerts Piņķu sv. Jāņa baznīcā

Piņķu sv. Jāņa baznīcā 15. decembrī Babītes vidusskolas mākslinieciskie kolektīvi sniedza Ziemassvētku koncertu.
Koncertā uzstājās zēnu koris “Trellis”, koris “Virza”, 1. klašu koris, 2. – 4. klašu koris, vokālais ansamblis “Bizbizmārītes”, koris “Rozītes”, vokālais ansamblis “Pūpoliņi”, 6. – 7. klašu un 9. – 11. klašu vokālie ansambļi, instrumentālais ansamblis un solisti.
Klātesošos koncertā uzrunāja Piņķu draudzes mācītājs Andris Krauliņš, aicinot visus kaut nedaudz apstāties ikdienas steigā un aizdomāties par būtiskāko mūsu dzīvē, bet Babītes vidusskolas direktore Ilze Rozenberga savā uzrunā aicināja šo svētku laiku izbaudīt ģimenes lokā.
Koncerta noslēgumā visi klātesošie vienojās kopīgā dziesmā, dziedot “Klusa nakts, svēta nakts”.
Paldies māksliniecisko kolektīvu vadītājiem Sandrai Sestulei, Ingrīdai Martinsonei un Ditai Bērziņai par skaisto koncertu, paldies arī skolēnu pašpārvaldei un Piņķu sv. Jāņa draudzes pārstāvjiem par viesmīlīgo uzņemšanu!

TDK "BIZE" deju uzvedums "Reiz ziemā"

Otrdien, 13. decembrī Babītes vidusskolas aktu zālē norisinājās TDK "Bize" koncerts ar deju uzvedumu "Reiz ziemā".
Koncertā piedalījās visi deju kolektīva dalībnieki no 1. - 7. klasei.
Skolēnu pašpārvalde palīdzēja dejotājiem sagatavoties koncertam, kā arī pasākuma dekorācijas tika veidotas pašu rokām.
Koncerta noslēgumā klātesošos pārsteidza Ziemassvētku vecīša ierašanās, kurš Babītes vidusskolas direktorei Ilzei Rozenbergai apsolīja izpildīt svarīgu uzdevumu - nodrošināt sniegu ziemas brīvlaikā.
Babītes vidusskolas direktore pateicās TDK "Bize" vadītājai Lindai Plostniecei par darbu vadot deju kolektīvu un izteica atzinību deju kolektīva koncertmeistarei Ditai Bērziņai.
Paldies dejotājiem par lielisko koncertu un paldies visiem, kas līdzdarbojās šī skaistā pasākuma norisē!

Valsts policijas Runcis Rūdis izglīto

Šodien pie mums ciemos ieradās policists Rūdis, kurš 1., 2. klašu audzēkņiem un dažiem no trešās klases pārbaudīja zināšanas par drošību uz ceļa.
Runcim Rūdim līdzi bija atbraukusi arī Valsts policijas pārstāve, kura klātesošajiem stāstīja par drošību uz ceļa un bīstamību uz ledus.
Jau vairākus gadus policijas tēli bērniem – runcis Rūdis un bebrs Bruno piedalās dažādos Valsts policijas rīkotos preventīvajos pasākumos un drošības akcijās, tiekas ar bērniem, skaidro ceļu satiksmes noteikumus un māca kā pasargāt sevi dažādās dzīves situācijās.

Skolas egles iedegšana

Pašā rīta agrumā aizdedzām svecītes Babītes vidusskolas Ziemassvētku eglē.
Pirms aizdegt svecīti, katras klases pārstāvis klātesošajiem izteica kādu novēlējumu.
Daudzi izglītojamie vēlēja jauku brīvlaiku, citi skaistu svētku gaidīšanas laiku un būt kopā ar savu ģimeni, kā arī, lai labas atzīmes liecībās.
Tagad arī mums skolā ir svētku noskaņa un iesācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks.

 
Svētku koncerts veltīts Latvijas 98. dzimšanas dienai.

Babītes vidusskolā 17. novembrī tika svinēta Latvijas 98. dzimšanas diena un norisinājās svinīgais svētku koncerts.

Izglītojamos priecēja Babītes vidusskolas mākslinieciskie kolektīvi un skolēnu pašpārvalde.

Koncertu apmeklēja arī Babītes novada pašvaldības pārstāvji.

Piemiņas brīdis pie Piņķu kaujai veltītā pieminekļa

Lāčplēša dienas ievaros, lāpu gājienā devāmies uz piemiņas brīdi pie Piņķu kaujai veltītā pieminekļa.
Piemiņas brīdī Babītes novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ence un Babītes vidusskolas pirmā direktore Aina kvēpa teica runu un mūsu izglītojamie dziedāja karavīru dziesmas.
Tālāk mūsu ceļš veda uz Piņķu kapiem, kur pieminējām Lāčplēša Kara ordeņa kavalierus.

Zemessargi Babītes vidusskolā

Lāčplēša dienā Babītes vidusskolā viesojās Zemessardzes 17. Pretgaisa aizsardzības bataljona pārstāvji un 3. - 9. klašu izglītojamiem tika demonstrēti ieroči un novadīta atraktīva viktorīna.

Dienas beigās, Ekoskolas padomei un Rīcības dienas viesiem, Babītes vidusskolas jaunsargi un viņu vadītājs virsseržants Jānis Tipuks,  bija uzvārījuši gardu kāpostu zupu, kuru baudījām kopā ar Lāču rupjmaizi.

Lācplēša diena

Šodien Babītes vidusskolā atzīmējam Lāčplēša dienu un Rīcības dienu.
Pašā rīta agrumā pulcējāmies skolas pagalmā, lai kopīgi nodziedātu spēka dziesmu, dotos gājienā apkārt skolai un mastā paceltu Ekoskolas iegūto starptautisko zaļo karogu!
Uzrunu šajā svinīgajā brīdī sniedza Babītes vidusskolas direktore Ilze Rozenberga un Ekoskolas vadītāja Diāna Eglīte.

Miķeļdienas gadatirgus

Babītes vidusskolā norisinājās rudens gadatirgus “No Miķeļiem līdz Mārtiņiem”.

Svētku noskaņās jau no paša rīta Aktu zālē notika koncerts, kurā uzstājās 1. – 4. klašu audzēkņi.  Pirmās klases audzēkņiem šis bija pirmais lielais koncerts jaunajā skolā.

Svinīgajā pasākumā izglītojamiem tika demonstrēts filmas “Emīla nedarbi” fragments, kurš ilustrē to, kas tad īsti notiek gadatirgos – andelēšanās, izklaides un priekšnesumi.

Arī mūsu rudens gadatirgus bija bagāts ar priekšnesumiem – izglītojamo uzstāšanās koncertā un pēc tam, skolas stadionā – ziepju burbuļu šovs! Jautrība sita augstu vilni gan lieliem, gan maziem!

Izdziedājušies un izlustējušies sākumskolas audzēkņi devās iekārtot savas tirdzniecības vietas rudens gadatirgū. Tirdziņš norisinājās zem Eko zīmes un Ekoskolas projekta “Ēdam atbildīgi!” ietvaros.

Tirgotāji bija sarūpējuši gardus un veselīgus našķus, tējas, medu, rokdarbus un citus interesantus izstrādājumus pārdošanai.

Diena pirms rudens brīvdienām pagāja lieliski!

Rudens sega

Gatavojoties Miķeļdienai sākumskolas skolēni kopā ar vecākiem izveidojuši krāšņu izstādi skolas pagalmā.
Izstāde būs apskatāma līdz 30. septembrim.

Olimpiskā diena 2016

Babītes vidusskolā 23. septembrī norisinājās Olimpiskā diena, kas šogad tika rīkota par godu Starptautiskās Olimpiskās komitejas dibināšanai.

Olimpiādes devīze “Padod bumbu!”.  Šogad olimpiskajā dienā tika popularizēts volejbols.

Olimpiskā diena iesākās ar Vislatvijas rīta rosmi un turpinājās ar dažādām sporta aktivitātēm – stafetēm, volejbolu, futbolu, atjautības uzdevumiem un rudens krosu.

Olimpiskajā dienā piedalījās 1. – 12. klašu izglītojamie.

Drošības nedēļa

Šonedēļ Babītes vidusskolā norisinās drošības nedēļa, kuras ietvaros izglītojamiem tiks organizēti dažādi pasākumi, veicinot viņu izpratnes un prasmju nostiprināšanu ar drošību saistītos jautājumos un situācijās.
Šodien Babītes vidusskolā viesojās aģentūras “Zebra” pārstāvji ar mācību aktivitātēm “Ceļa skola” (3. – 4. klašu izglītojamiem) un “Lielais apgāžamais stends” (7. – 8. klašu izglītojamiem).
Ceļa skolā tika atkārtoti jautājumi, kas saistās ar drošību uz ceļa, pa kuruceļa pusi iet, kā pareizi šķērsot ceļu, kā arī interaktīvā veidā tika demonstrēts mašīnas bremzēšanas ceļš. Izglītojamiem bija uzdevums – skrienot sākt bremzēt pie atzīmētās līnijas un tad paskatīties, cik tālu no šīs līnijas fiziski ir iespējams apstāties, tāpat uz ceļa izglītojamie izvietoja konusus pieņemot, ka tas ir pareizais attālums, lai bremzējot mašīna tos nenotriektu, bet eksperimentā pierādījās, ka pat braucot 50 km/h, mašīnas bremzēšanas ceļu ir grūti prognozēt un konusi tika notriekti. Dažos tas izraisīja jautrību un smieklus, bet daži izglītojamie patiešām nopietni aizdomājās par šo drošības aspektu.
Tāpat, mācību aktivitātes “Ceļa skola” ietvaros bija iespēja izmēģināt, kas notiek bremzēšanas laikā, ja sēžot automašīnā nepiesprādzējas. Jāatzīmē, ka automašīna brauca ar 7 km/h, bet jau bremzējot pie šī ātruma auto esošais cilvēks tiek pamatīgi izkustināts no savas sēdvietas.
Pamatskolas audzēkņi ar lielu interesi izmēģināja aģentūras “Zebra” sarūpēto “Lielo apgāžamo stendu”, kas savā būtībā ir speciāli aprīkots automobilis, lai varētu nodemonstrēt to, kas notiek ar cilvēku, ja tas brauc nepiesprādzējies un automašīna tiek apgāzta uz jumta. Aģentūras pārstāvji katram izglītojamajam, kurš piedalījās šajā aktivitātē, smalki izskaidroja sprādzēšanās nozīmi un arī to, kā pareizi ir jāpiesprādzējas, lai būtu drošībā. Apgāžot automašīnu tika skaidrots, kā pareizi no tās jāizkļūst – pirms atsprādzēt drošības jostas, noteikti jāatbalstās ar rokām un kājām pret automašīnas paneļiem, lai krītot netraumētos.
Katru dienu mēs piedalāmies lielākā, vai mazākā ceļu satiksmē, tāpēc neaizmirsīsim par savu un savu līdzbraucēju drošību, ne tikai skolā, bet arī mājās stāstīsim saviem bērniem kā sevi pasargāt dažādās situācijās!

Zinību diena 01.09.2016

Līksmi un krāsaini norisinājās 1. septembris Babītes vidusskolā.
Lieli un mazi bija pulcējušies stadionā pie skolas, lai piedalītos Zinību dienas pasākumā.
Klātesošos priecēja Babītes mūzikas skolas sitamo instrumentu ansamblis un arī pedagoga Ingrīdas Martionsones audzēkņi.
Babītes novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ence savā uzrunā visiem novēlēja veiksmīgu jauno mācību gadu un skolas direktore Ilze Rozenberga ar gandarījumu atzina, cik skaista, ērta un droša mācību videizglītojamajiem būs šogad.
Ar gavilēm debesīs tika palaisti krāsaini baloni un skolas kolektīvs pulcējās kopbildei, lai pēc tam dotos gājienā apkārt skolai.
Skolas gaiteņus piepildīja izglītojamie un viņu vecāki, apskatot izremontētās telpas un piedaloties audzinātāju klases stundā.
Lai visi mundri un smaidīgi kā šodien, tā arī visu jauno mācību gadu!

Pēdējais atjaunošanas datums: 03.08.2017 13:38
atpakaļ