Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

6.a klases komandai “Mēs par velo” – 3. vieta pusfinālā!

13.01.2016 15:44

 

880__1357653978.jpg

Kā jau novembrī informējām, šogad jau devīto reizi Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) aicinājusi 6. – 8. klašu izglītojamos mobilizēties un piedalīties izglītojošā un interesantā konkursā topošajiem un esošajiem velosipēdistiem un mopēdistiem par ceļu satiksmes drošību – „Gribu būt mobils!
Konkursa mērķis ir attīstīt izglītojamiem kā indivīdiem, kas veidos mūsu valsts nākotni, satiksmes drošības izglītības prasmes, zināšanas un vērtības, veidot sistemātiskās zināšanās bāzētu pareizu attieksmi pret savu un līdzcilvēku drošību ceļu satiksmē.
Konkursa „Gribu būt mobils!” fināla uzvarētājkomandas katrs dalībnieks saņems balvā planšetdatoru.  Fināla sacensību otrās un trešās vietas ieguvēji saņems ceļojuma dāvanu karti, ko varēs izmantot pēc saviem ieskatiem. Balvas savā īpašumā iegūs arī visu klātienes sacensību –  septiņu pusfinālu dalībnieki.

Neklātienes sacensībās vietu pusfinālā izcīnīja arī Babītes vidusskolas 6.A klases komanda “Mēs par velo” sekojošā sastāvā: Undīne Daņiļina, Elizabete Kalniņa-Libere, Elizabete Anna Ramane, Kamilla Vanadziņa, Dana Voroncova.
2016. gada 11. janvārī komanda kopā ar klases audzinātāju devās uz Baložu vidusskolu, lai piedalītos Rīgas pilsētas un Pierīgas novadu pusfināla sacensībās.
Spraigā cīņā Babītes vidusskolas meitenes ieguva III vietu, sacensību rezultātus skatīt ŠEIT: GRIBU BŪT MOBILS! – Rīgas pusfināla rezultāti, bet iegūto Goda rakstu var apskatīt ŠEITGODA RAKSTS – GRIBU BŪT MOBILS!
Apsveicam 6.A klases komandu “Mēs par velo” ar iegūto III vietu un godam nesto Babītes vidusskolas vārdu! 🙂

dsc_3658

 

dsc_3662

dsc_3680

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 13.01.2016 15:45
atpakaļ