Ceturdiena, 2024. gada 20 . jūnijs

Vārds diena: Maira, Rasa, Rasma

Angļu valodas konkursa ”Can I do it?” rezultāti

10.05.2024 14:46

26. aprīlī Babītes vidusskolas izglītojamie piedalījās Ķekavas novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes un privātās pamatskolas ”Gaismas tilts 97” organizētajā angļu valodas konkursā ”Can I do it?”. Konkurss notika divās daļās: pirmajā daļā izglītojamie pildīja dažādus uzdevumus atbilstoši apgūtajai mācību vielai, otrajā daļā runāja iepriekš sagatavotu dzeju vai prozas fragmentu. 

Sveicam  Aleksandru Tomu Puidi ar iegūto 3. vietu!

Paldies izglītojamajiem Robertam Spreslim, Lorijai Karlsonei, Undīnei Duksei, Artūram Rūdim Čumam-Zvirbulim un Maijai Paņko par piedalīšanos un pedagogiem par sagatavošanu! 

Pēdējais atjaunošanas datums: 10.05.2024 14:46
atpakaļ