Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Apbalvojuma “Pūce” pasniegšanas ceremonija

13.06.2016 15:03

Izcilība gan mācības, gan interešu izglītībā un skolas sabiedriskajā dzīvē ir tā panākumu atslēga, kas ļauj iegūt Babītes vidusskolas apbalvojumu Pūce.
Svinīgā pasākumā esam apsveikuši visus apbalvojuma zelta, sudraba, bronzas Pūce un Pūčulēns ieguvējus.
Šogad nominācijā Zelta pūce balvas ieguva 3 izglītojamie, Sudraba pūce 14 izglītojamie, Bronzas pūce 31 izglītojamais, Pūčulēni 52.
Svētki bija ne tikai izglītojamiem, bet arī viņu pedagogiem, kuri daudzas stundas pavadījuši gatavojot viņus olimpiādēm un konkursiem, tāpēc pateicāmies arī pedagogiem par viņu ieguldīto darbu.
Pasākumā viesojās arī Eiropas kustības Latvijā ģenerālsekretāre Liene Valdmane, kura apbalvoja Eiropas eksāmena uzvarētājus.
Ar enerģisku un muzikālu priekšnesumus sanākušos priecēja Babītes mūzikas skolas sitamo instrumentu ansambļa “Mazais bundzinieks”dalībnieki, vadītājas Maijas Švēdenbergas pavadībā.
Liels un sajūsmas pilns pārsteigums bija zinātkāres centra “Zili brīnumi” priekšnesums, kas priecēja ne tikai mazos skatītājus, bet arī pieaugušos, kuri uzmanīgi vēroja eksperimentus un centās izzināt, kā tie veidoti.
Paldies mūsu talantīgajiem izglītojamiem par centīgo darbu mācību procesā, paldies pedagogiem par ieguldīto darbu un vecākiem par atbalstu!

Bilžu fotogalerija apskatāma šeitapbalvojuma “Pūce” ceremonija.

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 13.06.2016 15:04
atpakaļ