Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Attālinātais profesiju konkurss “Profesijas saldējumu ražotnē”

26.05.2020 09:58

No 24. aprīļa līdz 20. maijam sadarbībā ar “Zemnieku Saldējums ” norisinājās attālinātais profesiju konkurss “Profesijas saldējumu ražotnē” .

Šī konkursa mērķis  – raisīt skolēnu interesi par profesijām saldējumu ražotnē. Dalībnieku uzdevums bija izveidot krāsainus, neparastus zīmējumus tādējādi iepazīstoties ar profesijām saldējumu ražotnē, pievēršot arī savus vienaudžus, vecākus.

APSVEICAM UZVARĒTĀJUS:
I vecuma grupā – 1. – 4. klase Luīzi P. 3.b klase;
II vecuma grupā – 5.-9. klase Jūliju B. 9.b klase.


Paldies visiem dalībniekiem par jaukajiem darbiem!
Nedēļas laikā ar jums sazināsies Babītes vidusskolas PKK K. Lipina, lai vienotos par pateicību saņemšanu zīmējumu konkursā. Mūsu 1.vietu ieguvēju jau ir saņēmuši balvas un ar gardumiem dalās ar saviem tuvajiem.

Paldies sadarbības partnerim Zemnieku Saldējums par atbalstu un garšīgām balvām!

Pēdējais atjaunošanas datums: 26.05.2020 09:58
atpakaļ