Otrdiena, 2022. gada 09 . augusts

Vārds diena: Genoveva, Madara

  • -A
  • A
  • +A

Babītes domnīca “Drošība”

07.06.2021 10:32

2021.gada 4.jūnijā Babītes vidusskolas jaunieši Melānija Lubiņa, Elīza Bērziņa, Raimonds Augulis un Emīls Erciņš Eiropas Parlamenta deputātes Daces Melbārdes un Mūžizglītības un kultūras institūta “Vitae” veidotās Nākotnes līderu akadēmijas ietvaros rīkoja Babītes domnīcu par tēmu “Drošība”.

Programmu iesāka jauniešu uzrunātais viesis Valsts policijas galvenās kārtības policijas pārvaldes prevencijas vadības nodaļas priekšnieks Andis Rinkevics, kurš stāstīja domnīcas dalībniekiem par administratīvās un kriminālās atbildības jautājumiem jauniešu vidē, ietverot arī jautājumus par ceļu satiksmes noteikumiem un veidiem, kā droši, atbildīgi un pilnvērtīgi pavadīt laiku un kā izvairīties no situācijām, kad ir jāiesaista operatīvie dienesti.

Pēc viesa lekcijas dalībnieki tika sadalīti grupās. Grupu uzdevums bija diskutēt par iepriekš sagatavotām situācijām, kas mēdz notikt jauniešu rīkotos pasākumos, un piedāvātajiem risinājumiem. Pēc noteikta laika grupas kopīgi izrunāja atbilstošākos situācijas risinājumus, uzklausot katras grupas viedokli.

Kopsavilkumā gan jaunieši, gan pedagogi, kuri piedalījās domnīcā, pateicās par tēmas aktualizēšanu, ņemot vērā to, ka Covid-19 ierobežojumi tiek mīkstināti, pēc ilgiem laikiem jauniešiem būs iespēja atkal satikties un kopīgi baudīt vasaru. Ar noslēguma vārdiem uzstājās Dace Melbārde, kura arī svinīgi noslēdza šo Nākotnes līderu akadēmijas posmu. 


Pēdējais atjaunošanas datums: 07.06.2021 10:32
atpakaļ